ELE BUSINESS CLASS

 

OFERTA DLA WYMAGAJĄCYCH

 

 

Jeżeli komfortowe i bezpieczne taksówki ELE TAXI to za mało, skorzystaj z aut z segmentu Business Class, który stworzyliśmy z myślą o najbardziej wymagających pasażerach. Do Twojej dyspozycji mamy 50 limuzyn wiodących marek o najwyższym standardzie. Kierowcy znają języki obce, są ubrani w jednolite, szyte na miarę garnitury. Zawsze aktualna prasa i napoje, a w razie deszczu parasol. Obsługujemy kursy indywidualne, konferencje, delegacje, imprezy okolicznościowe (śluby, inauguracje, eventy). Z Ele Business Class poczujesz się wyjątkowo.

 

 

Limuzyny Ele Business Class stanowią flotę Ele TAXI i jako takie realizują także standardowe usługi taksówkowe. Dlatego w limuzynach obowiązują dwa cenniki: 

1. Jeśli zamówisz telefonicznie (22 8111111) zwykłą taksówkę, a Twoje zlecenie trafi właśnie do Business Class, wtedy obowiązuje Cię cennik zwyczajowy, czyli 2,40/km (dotyczy to Klientów współpracujących z nami oraz Klientów indywidualnych).

2. Jeśli decydujesz się na Business Class świadomie i definiujesz to w trakcie składania zamówienia (22 8111111 lub dedykowany dla Business Class 22 7 555 555 ), obowiązuje Cię cennik Business Class, czyli 3zł/km. Dodatkowo każdorazowa rezerwacja Business Class to koszt 60zł. 

3. Jeśli wsiadasz do Business Class na postoju lub zatrzymujesz ją w ruchu ulicznym, również obowiązuje Cię cennik Business Class, jednak wtedy nie ponosisz opłaty rezerwacyjnej.