Usługi Ele TAXI

Wiemy, że Wasz czas jest cenny.

Do dyspozycji klientów jest ponad 1500 taksówek osobowych, kombi, limuzyn, busów i samochodów dostawczych. Możesz być pewny, że z punktu A do punktu B zawiezie Cię czysty i sprawny technicznie samochód. Ale pomyśl, co masz jeszcze do zrobienia, a my prawdopodobnie załatwimy to dla Ciebie. Pomagamy w transporcie towarów i organizujemy przeprowadzki, nasi kierowcy zajmą się także odebraniem dziecka ze szkoły czy przedszkola, przetransportują zwierzaka, zrobią zakupy i doręczą przesyłkę. Najważniejsze dla nas jest Twoje bezpieczeństwo, dlatego co najmniej  raz w roku przeprowadzamy wewnętrzny przegląd floty naszych taksówek. 

Pamiętaj, że nasi klienci są naszymi oczami. Jeśli zaobserwujesz coś, co Ci się nie spodoba – koniecznie poinformuj nas o tym! Nasz dział reklamacji zajmie się natychmiast każdym zgłoszeniem.

 

 

Specjalizujemy się w bezgotówkowym systemie rozliczeń, z którego korzysta już ponad 2000 Firm i Instytucji. Ponadto wiąże nas umowa handlowa z rekomendowanymi przez nas korporacjami taksówkowymi w innych miastach Polski, co w przypadku korzystania z systemu rozliczeń bezgotówkowych gwarantuje Klientowi dostępność naszej usługi na terenie największych miast wojewódzkich. Proponujemy Państwu szerokie spektrum możliwości wyboru i scharakteryzowania konkretnej usługi według indywidualnych potrzeb:  

 

 • transfer gości z lotniska lub dworca:
  - osobisty odbiór Gościa z hali dworca,
  - osobisty odbiór Gościa z hali przylotów,
  - obsługa lotów zakłóconych
 • przejazdy okolicznościowe (śluby, konferencje, zjazdy)
 • podstawienie Ele Business Class
 • podstawienie samochodu typu combi
 • podstawienie samochodu typu bus: 5+1, 6+1, 7+1, 8+1
 • przewiezienie przesyłki
 • odpalenie samochodu z kabla
 • odprowadzenie samochodu z kierowcą
 • usługa "Taxi dla najmłodszych"
 • przewożenie zwierząt
 • usługa "zakupy z dostawą do domu"
 • podstawienie samochodu  z kierowcą znającym wybrany język obcy
 • w naszej ofercie jest również taksówka bagażowa obsługująca naszych klientów w Warszawie i okolicach.
 • Nasza bagażówka dostępna jest dla klienta przez całą dobę

 

Cenniki dotyczące poszczególnych usług znajdą Państwo w zakładce Cennik

Honorujemy wszystkie formy płatności: gotówka, karty kredytowe, karty płatnicze, karty bezgotówkowe Ele TAXI*, kupony JKK*, rachunki kredytowe Ele TAXI* 

* w przypadku podpisania Umowy o Współpracy (patrz: zakładka "oferta biznesowa").

 

Numer dedykowany to specjalny numer telefonu, przypisywany do konkretnego Klienta w momencie podpisywania Umowy na świadczenie usług Ele TAXI.  Klientom biznesowym

przydzielany jest także osobisty opiekun Ele TAXI.  Centrala Ele TAXI to jedno z najnowocześniejszych call  center w Europie. Nasze konsultantki telefoniczne są w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zamówienie i złożone zamówienia w kilku językach obcych. Są dostępne codziennie, przez całą dobę, pod nr tel.: 22 8111111 lub pod numerem dedykowanym. 

 

Ele TAXI liderem innowacyjności.

Ele TAXI to lider innowacyjności na polskim rynku taksówkowym. Jesteśmy autorami nowatorskich systemów łączności i systemów rozliczeń bezgotówkowych. W oparciu o najnowsze osiągnięcia nauki, korzystając z zaawansowanych, inteligentnych rozwiązań technologicznych stworzyliśmy system zarządzania flotą za pomocą GPS - naviTAXI. To nowa, wygodna forma zamawiania taksówki, polegająca na współpracy Twojego smartfona z naszą aplikacją. Więcej na ten temat w zakładce "naviTAXI".