Jak zamawiać?

 

Różni ludzie, różne potrzeby, różne style zamawiania TAXI 

Wybierz najwygodniejszą dla siebie formę zamawiania Ele Taxi.

Zadzwoń, kliknij, lub po prostu wejdź do kiosku po bilet na taksówkę!

 

   228111111

 Naszą centralę obsługuje 100 telefonistek, z których każda posiada olbrzymią wiedzę na temat topografii Warszawy i zna przynajmniej jeden język obcy.

Formularz do zamawiania taksówki on-line.

Taksówkę można w każdej chwili zamówić poprzez formularz on-line z naszej strony internetowej.  Należy wpisać swój numer telefonu, dokładną godzinę, datę i adres, pod który ma przyjechać taksówka.  Zamówienie zostanie potwierdzone wiadomością sms pod wpisany numer telefonu.

 

APZ (Automatyczne Przyjmowanie Zleceń) to system, który zapamiętuje Twoje zamówienia i po wciśnięciu odpowiedniego numeru w telefonie automatycznie wysyła taksówkę pod wskazany adres. Nie musisz czekać na zgłoszenie się naszej telefonistki. W czasie korzystania z tej formy składania zlecenia jesteś pod opieką naszego Wirtualnego Operatora.

 Jeśli chcesz korzystać z takiej usługi - zgłoś to Operatorowi pod numerem telefonu 22 811 11 11.

naviTAXI - to aplikacja mobilna, dzięki której zamówisz taksówkę w całej Polsce, także wtedy, kiedy nie znasz swojego aktualnego położenia. Usługa dostępna jest na terenie całego kraju dzięki Ogólnopolskiej Sieci Taxi TAXI POLSKA 19100.

 

Aplikacja jest dostępna na najpopularniejsze platformy mobilne: iOS, Android i Windows Phone - w odpowiednich marketach z aplikacjami (np. Appstore, Windows Market itd.)

  

TAXIkiosk - fajnie byłoby móc kupić bilet na taksówkę? Teraz to możliwe!

 

W naszym wirtualnym kiosku możesz dokonać zakupu biletu na konkretną trasę w największych miastach Polski! Taxi Bilet to absolutna nowość na rynku. Wpisujesz datę, godzinę, adres startu i docelowy. Następnie płacisz przez PayU i dostajesz SMS z kodem potwierdzającym, który pokażesz kierowcy. Nic nie dopłacasz nawet, jeśli taksometr wskaże większą kwotę. Taxi Bilet nie przepada, jeśli nie wykorzystasz go we wskazanym czasie! Zachowaj kod SMS i zapłać nim, realizując dowolny kurs taksówką ELE TAXI lub inną, sygnowaną znakiem jakości TAXI POLSKA w dowolnym mieście.