Navi Taxi

 

 

Teraz możesz zamówić taksówkę łatwiej i szybciej.

Tylko dwa kliknięcia dzielą Cię od najbliższej taksówki! 

Umożliwia Ci to nasza aplikacja mobilna na smarfony- naviTAXI. Po uruchomieniu aplikacji wystarczą nawet dwa kliknięcia, by w ciągu kilku minut taksówka podjechała tam, gdzie
właśnie się znajdujesz, nawet jeśli sam nie znasz adresu. Twoją lokalizację weryfikuje GPS.  

Za co pokochasz navi TAXI ?

To komfort, który możesz sobie zapewnić:

  • musisz tylko kliknąć - nie musisz znać adresu ani numeru telefonu do korporacji- Kto z nas zna korporacje taxi w innych niż rodzime miastach? Prawie nikt. A kto wie jakie są ich numery telefonów? Z aplikacją naviTAXI nie musisz tego wiedzieć, by w obcym mieście zamówić sobie taksówkę najlepszej lokalnej korporacji. Adresu miejsca, w którym jesteś, też nie musisz znać. 
  • działa we wszystkich większych miastach Polski
  • działa na wszystkich typach smartfonów
  • nie czekasz - gwarantuje pierwszeństwo realizacji Twojego zlecenia - Zlecenia z naviTAXI w każdej korporacji są realizowane w pierwszej kolejności. Sprawdzi się to na przykład w godzinach szczytu, kiedy nie można dodzwonić się na centralę, a czas oczekiwania na taksówkę może być znacznie wydłużony.
  • stworzyły ją realne (nie wirtualne!) korporacje taksówkowe, dlatego jest niezawodna i bezpieczna dla Ciebie i Twojego portfela - na rynku jest wiele aplikacji tego typu, ale komu się pożalisz, jeśli taksówkarz Cię oszuka? Do kogo zadzwonisz, jeśli po Ciebie nie przyjedzie? Jeśli skorzystasz z innej aplikacji - możesz ewentualnie zadzwonić tylko do przyjaciela. Aplikacji naviTAXI takie problemy nie dotyczą, ponieważ obsługują ja tylko najlepsze korporacje na rynku, które biorą na siebie odpowiedzialność za każde realizowane zlecenie. 
  • honoruje wszystkie rodzaje płatności, w tym rozliczenia bezgotówkowe na podstawie podpisanych umów o współpracy bezgotówkowej. 

 

Zasięg navi TAXI

 

 

Operator główny - Ele TAXI

Partnerzy:

 

Dostępność navi TAXI

Aplikacja naviTAXI jest w pełni darmowa i można pobrać ją ze strony www.eletaxi.pl lub jednego z marketów internetowych: