Poznaj naszą firmę taksówkarską | ELE TAXI Warszawa

O nas

WITAMY  W  ELE TAXI

Od ponad 20 lat taksówki ELE TAXI bezpiecznie i wygodnie przewożą mieszkańców Warszawy oraz gości stolicy. To oczywiste, jesteśmy korporacją taksówkową. Ale nie poprzestajemy na standardach. My tworzymy nową definicję tego, czym jest usługa taxi i kim jest sam taksówkarz. Zaskakujemy! A kiedy nas poznasz, nie będziesz chciał się przesiąść.

USŁUGI

Do dyspozycji klientów jest ponad 1500 taksówek osobowych, kombi, limuzyn, busów i samochodów dostawczych. Możesz być pewny, że z punktu A do punktu B zawiezie Cię czysty i sprawny technicznie samochód. Ale pomyśl, co masz jeszcze do zrobienia, a my prawdopodobnie załatwimy to dla Ciebie.

POSTOJE I OBSŁUGA NA LOTNISKU

Lotnisko, stacje metra, dworce kolejowe i autobusowe, kilkadziesiąt kin i teatrów, setki restauracji i klubów – wszędzie tam znajdziesz taksówki ELE TAXI. W miejscach wzmożonego ruchu pasażerskiego są nasi pracownicy, którzy pomogą w dotarciu do taksówki, przeniosą i załadują bagaż. Możesz liczyć na nich, gdy trzeba odebrać i przywieźć Twoich gości. ELE TAXI jest korporacją rekomendowaną przez Lotnisko Chopina w Warszawie. W hali przylotów pracownicy naszego Standu Taxi służą informacją i pomocą przy transporcie gości z lotniska.

TaxiPolska19100.pl

ZAWSZE TAM, GDZIE TY

www.taxipolska19100.pl

PARTNERZY