5 Dycha Strażacka

Czy są tutaj jacyś miłośnicy dobrej zabawy i rywalizacji w sportowym duchu? Jeśli tak, to doskonale, ponieważ Ele Taxi ma zaszczyt zaprezentować unikatowe wydarzenie sportowe. OSP Skuły już po raz piąty organizuje otwarty bieg pod tytułem: “Strażacka Dycha”. Wydarzenie przyciąga miłośników biegania oraz marszu, a do tego pozwala strażakom na potyczkę w ich pełnym umundurowaniu. Bieg ten to impreza o charakterze nie tylko sportowym, ale również integracyjnym i charytatywnym. W biegu może wystartować każdy, bez względu na wiek, płeć, czy kondycję, gdyż odbędzie się kilka startów dopasowanych do potrzeb. A to wszystko już 10 października. Zapisy już trwają! Start oraz meta usytuowane są w miejscowości Skuły.

Atrakcje w Warszawie tylko z Ele Taxi

Atrakcje w Warszawie i okolicach nie mogą odbyć się bez naszego udziału, więc uczestnikom wszelakich imprez o każdej porze dnia i nocy oferujemy komfortowe przejazdy nowoczesnymi samochodami. Z Ele Taxi docieraj wszędzie tam, dokąd tylko sobie wymarzysz, nawet poza granice miasta. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz pasażer czuł się bezpiecznie i bezstresowo docierał wszędzie tam, gdzie tylko ma ochotę.

Najlepsze taksówki w mieście na miarę XXI wieku

To nie koniec udogodnień, jakie oferuje Ele Taxi! Teraz nasze taksówki w szybki i wygodny sposób zamówisz ze swojego telefonu przy użyciu nowoczesnej aplikacji Taxi Polska. Dzięki niej cała operacja zajmuje zaledwie kilkanaście sekund, a dodatkowo od razu dowiesz się ile będzie kosztować Twój kurs. Zainstaluj aplikację Taxi Polska na swoim telefonie i jeździj bez końca po Warszawie i okolicach.