Platforma rozliczeniowa dla Firm

Platforma rozliczeniowa dla firm (Strefa Klienta) to dedykowane narzędzie, dzięki któremu osoba kontrolująca (wskazana przez firmę) ma pełny wgląd na to jakie są realizowane przejazdy taksówkami. Za pośrednictwem platformy można w prosty sposób zarządzać kontem firmowym można przypisywać każdemu pracownikowi odpowiedni dział lub tzw. MPK. 

Istnieje również możliwość nadawania uprawnień do przejazdów taksówkami na podstawie kodów (podobne rozwiązanie do BLIK) lub wirtualnych kart. Każdy kod lub karta mogą mieć ustawione przez administratora limity na przejazdy (na kurs, na dział, miesiąc, itp.). Przypisane za pośrednictwem Strefy Klienta dane widoczne są przez pracowników w aplikacji mobilnej ELE TAXI i TAXI Polska oraz w systemach central telefonicznych firm należących do sieci TAXI Polska. 

Dzięki temu w ponad 30 miastach Polski można korzystać z taksówek, które wykonają usługę bezgotówkowo, a na koniec miesiąca firma otrzyma jedną fakturę oraz zestawienie przejazdów według indywidualnie spersonalizowanego przez siebie klucza.

Sprawdź jak łatwe staje się zarządzanie przejazdami taksówkowymi pracowników firmy. Skontaktuj się z naszym Działem Handlowym (umowy@eletaxi.pl).