Usługi Business Class

Usługi Taxi Business Class dla najbardziej wymagających

klient ele taxi

Głownie z myślą o klientach biznesowych stworzyliśmy usługę ELE BUSINESS Class.
Jest ona przeznaczona  dla osób, które wymagają „czegoś więcej” niż przejazd standardową taksówką – usługi na najwyższym poziomie, zapewniającej komfort, niezawodność i pełen profesjonalizm.

Jest to możliwe dzięki odpowiednio wyselekcjonowanej flocie samochodów marki: MERCEDES, LEXUS, AUDI, BMW, VOLVO oraz CHRYSLER gwarantującej pasażerom wyjątkowo wysoki poziom wygody. Samochody i ich wysoka jakość to oczywiście nie wszystko.

Wiele lat doświadczenia w organizacji i realizacji usług przewozu osób nauczyło nas, że fundamentu usługi ELE Business Class nie wolno opierać wyłącznie na wysokiej jakości samochodach. Wiemy doskonale, że do wykonania takiej usługi musi być dedykowany doświadczony kierowca znający (poza polskim) język angielski, charakteryzujący się nienaganną kulturą osobistą, profesjonalizmem i miłą aparycją. Klient, decydując się na usługę ELE Business Class ma gwarancję niezawodności, punktualności i oczekiwanego komfortu. Dzięki spełnieniu tych wszystkich warunków usługa ELE Business Class zamawiana jest przez naszych klientów do obsługi konferencji, delegacji oraz transferów lotniskowych. Zamówienie usługi można złożyć za pośrednictwem aplikacji mobilnej ELE TAXI, Call Center lub mailowo: centrala@eletaxi.pl