Aplikacja Taxi Polska już dostępna!

Od 1 października można korzystać z nowego sposobu zamawiania taksówki. Ele TAXI jest autorem najnowszej aplikacji mobilnej, stworzonej w porozumieniu z wieloma korporacjami taksówkowymi z całej Polski.

Czym jest Taxi Polska?

To wyrafinowany gadżet  dla miłośników  nowych aplikacji mobilnych, współpracujący  z Twoim smartfonem. Aplikacja Taxi Polska to najnowsze rozwiązanie dla zamawiania usługi taksówkowej.

Co wyróżnia Taxi Polska?

Wśród wszystkich dostępnych na rynku aplikacji tego typu, jedynieTaxi Polska posiada rekomendację największych korporacji taksówkowych na terenie Polski. Zostało bowiem opracowane przy ich współudziale, co pozwoliło administratorowi na wyeliminowanie błędów występujących w innych aplikacjach, tworzonych przez informatyków nie związanych z branżą taxi.

Aby użytkownicy mogli cieszyć się najlepszą możliwą jakością  usługi, Taxi Polska zawsze komunikuje się z centralą korporacji, do której trafia Twoje zlecenie. Dlatego już od momentu pierwszego kliknięcia Twoje zlecenie jest monitorowane przez korporację w mieście, w którym się znajdujesz, a Ty możesz być spokojny, że Twoja taksówka dotrze na czas. W każdej chwili możesz połączyć się z Operatorem (centralą danej korporacji) także telefonicznie. Tego nie oferuje żadna inna aplikacja mobilna tego typu.

Atrakcyjność Taxi Polska to:

  • wygoda – możesz nie znać adresu miejsca, w którym jesteś, nie musisz znać numeru telefonu do korporacji
  • oszczędność czasu i pieniędzy – klikasz zamiast dzwonić, nie czekasz na zgłoszenie się Operatora
  • efektowny gadżet- widzisz wolne taksówki w twoim zasięgu – sam wybierasz jedną z nich
  • przydatny gadżet – możesz zamówić taxi dyskretnie, np. w trakcie ważnego spotkania
  • gwarancja realizacji usługi według  Twoich wytycznych- możesz dopisać swoje uwagi lub w każdej chwili połączyć się z Operatorem
  • bezpieczeństwo – rekomendacja największych korporacji taxi w Polsce