Buspas a taxi – kto może jeździć buspasem?

Często zastanawiasz się, jak wygląda sytuacja taxi a buspas? Kto może jechać buspasem i co zrobić, aby ominąć wszelkie korki w mieście. Odpowiedź jest jednoznaczna – buspasem może poruszać się komunikacja miejska oraz licencjonowane taksówki. Decydując się na przejazd prawdziwą taksówką nie musisz obawiać się więc korków i przewagi stania nad przemieszczaniem się.

Jazda buspasem – dla kogo?

Nie daj się zwieść, aby przemieszczać się po buspasie musisz mieć prawdziwą licencję taksówkarską. Prywatne samochody zamawiane przez popularne aplikacje są całkowicie pozbawione tego przywileju, więc narażone są na stanie w korkach, a Ty w tym czasie na płacenie za to stanie, a co więcej kierowca w każdym momencie może zostać zatrzymany i dostać mandat za jazdę buspasem. Taksówki Ele Taxi Warszawa nie naraża Cię na ten problem, więc dzwoniąc po nas, nie narazisz się na dodatkowe koszta i stracony czas.

Dzięki nam nie spóźnisz się na żadne spotkanie

Korzystamy z najkrótszych tras, a najbardziej zatłoczone arterie miasta przemierzamy właśnie wykorzystując buspasy. Z nami możesz być pewien, że nie spóźnisz się na żadne spotkanie i nie narazisz się na policyjne kontrole, które zabiorą Twój cenny czas.

Nie będziesz stał w korku!

Korki, korki i jeszcze raz korki. Tak w skrócie możemy opisać Warszawę. Buspasy to szansa na przechytrzenie ich. Jeśli śpieszysz się i szczególnie zależy Ci na czasie, zadzwoń po Ele Taxi Warszawa. Możesz być 100% pewien, że nie utkniesz w korku w najbardziej newralgicznych punktach na mapie Warszawy.