Ele Taxi oficjalnym partnerem Legii Warszawa

Ele Taxi współpracuje z Legią Warszawa od stycznia 2016To dla nas zawsze ogromna radość, gdy partner po dwóch latach współpracy decyduje się ją z nami przedłużyć i to na znacznie lepszych warunkach niż do tej pory – mówi Jakub Szumielewicz, Wiceprezes Zarządu Legii Warszawa – Nasi pracownicy od dłuższego czasu korzystają z usług transportowych zapewnianych przez ELE TAXI, a sam przewoźnik wpiera także naszych koszykarzy. Nie będzie więc nadużyciem stwierdzenie, że nasza relacja biznesowa naprawdę oparta jest na głębokim wzajemnym zaufaniu.

ELE TAXI pozyskało prawo do używania tytułu Oficjalnego Partnera Legii Warszawa. W ramach wzajemnej wymiany świadczeń przewoźnik otrzyma powierzchnie reklamowe na stadionie oraz pakiet zaproszeń do Klubu Biznesowego, a jego logotyp znajdzie się na stronie Legia.com. Dodatkowo ELE TAXI uzyska możliwość prowadzenia w przestrzeni stadionu własnych działań promocyjnych.

Z kolei partner włączy się w działania promujące dni meczowe na Legii Warszawa – nad wszystkimi jeżdżącymi tego dnia po stolicy samochodami ELE TAXI będą dumnie powiewały klubowe flagi, a w każdym pojeździe zostaną umieszczone materiały promocyjne Klubu zachęcające do wybrania się na stadion. Dzięki naszej współpracy tysiące osób podróżujących po Warszawie samochodami ELE TAXI otrzyma prosty i czytelny komunikat: „Jedź na Legię!” – zaznacza Szumielewicz.

Dla nas to coś więcej niż zwykła współpraca biznesowa – tłumaczy Artur Oporski, Wiceprezes Zarządu ELE TAXI – Z Legią Warszawa współdziałamy już od dłuższego czasu i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników tego partnerstwa. Nie tylko bowiem budujemy wiarygodność i rozpoznawalność naszej marki, ale także propagujemy modę na aktywne uczestniczenie w wydarzeniach sportowych w stolicy, przede wszystkim przy okazji występów Legii Warszawa. Jestem bardzo dumny, że ELE TAXI może mieć swój wkład w walkę o odzyskanie dla stolicy tytułu mistrzowskiego.

Ele Taxi wspiera sportowców Legii Warszawa