Electronics Show 2019

Nowoczesne technologie to temat, który jest aktualnie na topie i jest w stanie zainteresować każdego, nie tylko komputerowego geeka. Dlatego, z tego właśnie z tego powodu pragniemy Wam przedstawić targi Electronics Show 2019, które odbędą się już 10-12 maja w warszawskim Ptak Warsaw Expo. To największe w centralnej Europie spotkanie maniaków nowoczesnych technologii oraz szansa na poznanie sprzętów i oprogramowania, o których nie miałeś do tej pory pojęcia. Jeżeli masz ochotę wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, daj znać – Ele Taxi Warszawa wybierze się tam razem z Tobą!

Podróże po Warszawie i usługi najlepszej jakości

Dlaczego Ele Taxi to najlepszy sposób na podróżowanie po Warszawie i dojazd na Electronics Show 2019? Przede wszystkim dlatego, że świadczymy najwyższą jakość usług, a ponadto to również taxi przez internet. Dzięki nam zamawianie przejazdu trawa zaledwie kilkadziesiąt sekund i już na samym początku jesteś w stanie poznać dokładny koszt taksówki. Zadzwoń, pobierz naszą aplikację bądź skorzystaj z nowoczesnej strony internetowej, a przejazdy po Warszawie nie będą miały przed Tobą najmniejszych tajemnic.

Nowoczesna aplikacja Taxi Polska

Czym jest nowoczesna aplikacja Taxi Polska? To funkcjonalne narzędzie, które pozwoli zamówić Ci przejazd w mniej niż minutę. Zainstaluj ją na swoim telefonie i miej wszystko pod kontrolą Dzięki niej dokładnie oszacujesz czas dojazdu oraz poznasz trasę nim wsiądziesz do samochodu. Z aplikacją Taxi Polska wyjazd na Electronics Show 2019 stanie się czystą przyjemnością w otoczeniu najnowocześniejszych technologii.