Gdzie na spacer z przyjaciółmi w Warszawie?

Warszawa – stolica rozrywki

Warszawa oferuje Ci szereg możliwości na spędzenie czasu zarówno z przyjaciółmi jak i w gronie rodziny. Masz do wyboru ogrom restauracji, które serwują najsmaczniejsze potrawy, kina z najnowszymi filmami w najlepszej jakości obrazu, kręgle, bilardy, czy escape roomy. Nie ma możliwości, żebyś nudził się w Warszawie. Jeśli jednak masz ochotę na spacer ciesząc się piękna pogodą, zabierz swoich znajomych do Łazienek Królewskich, do zoo lub wypróbuj miejsca typu Amfiteatr Bemowo.

Ele Taxi – pomocnik w spacerze

A po spacerze, jeśli będziecie padali z nóg, wezwijcie Ele Taxi. Kierowca zabierze Was w moment i zawiezie do domu, na lody lub gdziekolwiek zechcecie. Na dodatek doradzi, gdzie jeszcze można wybrać się następnym razem na spacer. Kierowcy Ele Taxi to kompetentni i doświadczeni specjaliści, którzy od lat dbają o to, by przejazd z Ele Taxi był sprawny, szybki, komfortowy i bezpieczny.

Nowoczesna korporacja, która szanuje Twój czas

Wypróbuj niesamowicie prosty sposób na to, żeby wezwać taksówkę. Pobierz aplikację mobilną Taxi Polska na swój smartphone i w kilka sekund zamów taksówkę za jej pośrednictwem. Informacja o tym, że czekasz na taksówkę dotrze do kierowcy, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji – nie chcemy, żebyś czekał na niego zbyt długo. Ele Taxi to nowoczesna korporacja, która dba o Twój czas, komfort i bezpieczeństwo. Dlatego stawia na rozwój technologii, nowoczesne auta i wyszkolonych pracowników. Sprawdź Ele Taxi!