Gdzie znajduje się 2 strefa taxi w Warszawie?

W Warszawie obowiązują dwie strefy opłat za przewozy taksówkami. Każda ze stref ma jasno wyznaczone granice, które określone są odpowiednimi znakami. Co to znaczy dla Ciebie jako podróżującego Ele Taxi Warszawa? Przede wszystkim warto podkreślić, że w każdej ze stref obowiązuje inny cennik za kurs. Im adres znajduje się dalej od centrum stolicy, tym ceny są droższe. Ale bez obaw, nie są to aż tak duże różnice cenowe.

Zastanawiasz się, gdzie zaczyna się 2 strefa taxi w Warszawie? Takich miejsc jest kilka, a mieszczą się one w wybranych częściach najdalej wysuniętych dzielnic Warszawy. Druga strefa obowiązuje m.in. częściowo w Białołęce, Targówku, Rembertowie, Wesołej, Wawrze, Mokotowie, Wilanowie, Włochach, Ursusie, Bemowie oraz Bielanach.

Korzystając z usług Ele Taxi i chcąc się przemieścić do drugiej strefy opłat za przewozy obowiązuje Cię trzecia i czwarta taryfa (w zależności od pory dnia). Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do opłat za kurs lub chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak działają strefy taxi w Warszawie, to koniecznie skontaktuj się z nami! Z chęcią odpowiemy na wszystkie zadane przez Ciebie pytania i udzielimy Ci pełnowartościowych informacji.