Giełda Kwiatowa w Warszawie – jak dojechać?

Kwiaty – sprawdzony sposób na pozytywną aurę

Kwiaty to idealny pomysł na prezent, na dekorację domu, balkonu, czy stworzenie przyjemnej atmosfery. O ile piękniejsze jest mieszkanie z kwiatem ciętym, czy doniczkowym? Rośliny wprowadzają w nasze życie piękne barwy, przyjemne zapachy i pozytywną atmosferę. Dlatego warto odwiedzić czasem kwiaciarnię lub giełdę kwiatową – gdzie wybór jest ogromny i zaopatrzyć się najpiękniejsze okazy ulubionych roślin.

Gdzie jest giełda kwiatowa w Warszawie?

Kwiaty kupisz w kilku miejscach. Jednak najpopularniejszą giełdą kwiatową w Warszawie jest targowisko na ulicy Bakalarskiej 2. Handel odbywa się tam w 150 pawilonach, na ponad 500 stanowiskach handlowych. W ofercie znajdują się zarówno kwiaty cięte, jak i doniczkowe z Polski, a także zza granicy. To niesamowite miejsce. Sprawdź jak duży wybór roślin oferuje Ci giełda kwiatowa w Warszawie – zamów taksówkę Ele Taxi i wyrusz na targowisko pełne pięknych kolorów i zapachów.

Sprawnie, szybko i bezpiecznie – Ele Taxi

Wystarczy, że ściągniesz aplikację mobilną Taxi Polska na swojego smartphone’a, aby w kilka sekund zamówić taksówkę. Aplikacja wysyła kierowcę Ele Taxi, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji, abyś nie czekał długo na jej pojawienie się. Ten sposób skraca zdecydowanie okres oczekiwania na przejazd, a wybór Ele Taxi zapewnia Ci sprawne, szybkie, bezpieczne i komfortowe dotarcie do celu Twojej podróży. Ele Taxi to najlepsze taksówki w mieście. Spotkajmy się w jednej z nich.