Hotel Marriot – jak dojechać?

Hotel Marriot nie od dziś jest wizytówką Warszawy. To charakterystyczny budynek znajdujący się w samym sercu miasta, który rocznie obsługuje miliony przyjezdnych. Hotel oferuje wysokiej jakości usługi oraz odznacza się ponadprzeciętnym standardem. Sam nocleg w Marriocie może już być nie lada atrakcją, kiedy przyjeżdżamy do Warszawy. Marriot położony jest nieopodal Dworca Centralnego, jednakże dzieli go spory dystans od Lotniska Chopina na warszawskim Okęciu. Jeżeli zastanawiasz się jak dostać się stamtąd do hotelu, odpowiedzią jest niezawodne Ele Taxi Warszawa.

Hotel Marriot – jak dojechać z Lotniska Chopina?

Najszybszą, najbezpieczniejszą oraz najwygodniejszą opcją dotarcia do Marriotu jest skorzystanie z taksówki. Dojazd z Lotniska Chopina komunikacją miejską może zająć naprawdę sporo czasu i powodować dodatkowe nerwy. Ele Taxi Warszawa w błyskawicznym tempie dostarczy Cię po męczącej podróży wprost pod drzwi hotelowe. Hotel Marriot adresowany jest jako Aleje Jerozolimskie, jednakże najłatwiej do niego dostać się od ulicy Emilii Plater. Nasi kierowcy doskonale wiedzą jak dojechać na ulicę, by nie narazić Cię na dodatkowe koszta oraz nadmierne marnowanie czasu.

Zamów taksówkę w nowoczesnym stylu

Zamawianie prawdziwej taksówki nie było jeszcze nigdy tak proste. Nasza aplikacja taxi to niezwykle intuicyjne narzędzie, które pozwoli Ci zamówić przejazd bez konieczności znania miasta i swojego położenia. Wystarczy, że skorzystasz z lokalizacji GPS, a nasz kierowca zjawi się w przeciągu chwili, by dowieźć Cię do punktu docelowego.