Jak dojechać do Pałacu „Królikarnia”?

Park Królikarnia to piękny kompleks parkowy znajdujący się w samym sercu zielonego Mokotowa. Park to nie tylko areały zielonej przestrzeni, w parku znajduje się pałac, w którym umieszczone zostało Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego. Masz ochotę na nietuzinkowe popołudnie w rodzinnym gronie? Daj znać, a Ele Taxi Warszawa pojedzie tam razem z Tobą!

Jak dojechać do Pałacu „Królikarnia” szybko, wygodnie i bez komplikacji?

Jak dojechać do Pałacu „Królikarnia”, by nie zmarnować nadmiernej ilości czasu, nerwów, energii i cieszyć się czasem w gronie najbliższych? Skorzystać z idealnej oferty, przygotowanej przez Ele Taxi Warszawa. Doskonale wiemy, jak uciążliwe może być przemieszczanie się po Warszawie. Wszędzie korki, dalekie dystanse oraz wiecznie zapchana komunikacja miejska – to wszystko może przyprawić o zawrót głowy, dlatego oferujemy wysokiej klasy przejazdy, które pozwolą Ci zapomnieć o tego typu problemach. Atrakcje w Warszawie nie mogą obyć się bez naszego udziału. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie klienci potrzebują tego najbardziej. Posiadamy szeroką flotę aut, doświadczonych kierowców oraz pasję, która przekłada się na Twoje zadowolenie. Nie daj się prosić, zadzwoń, a pokażemy Ci Warszawę od strony, o której nie miałeś pojęcia.

Nowoczesne rozwiązania w zasięgu Twojego palca

Aby Twoje podróże po mieście były jeszcze łatwiejsze i przebiegały bez komplikacji powstała nowoczesna aplikacja Taxi Polska. Dzięki niej, wystarczy, że przesuniesz 2 razy po ekranie Twojego smartfona, a samochód będzie już w drodze by zabrać Cię na popołudnie wrażeń w Parku Królikarnia.