Jak dojechać do Szkoły Głównej Służby Pożarniczej?

„Za mundurem panny sznurem”. Powiedzeni stare jak świat i chyba nigdy nie straci na swojej wartości. A co jeżeli w ten mundur ubrany jest niezwykle wysportowany oraz odważny strażak? Wtedy możemy mieć niemalże pewność, że jest on związany ze Szkołą Główną Służby Pożarniczej w Warszawie. Zgadza się, powiedzieliśmy wszystko o Tobie? Jeżeli tak to z pewnością zastanawiasz się, jak dojechać do Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie by nie zmarnować długich minut w metrze, tramwajach bądź korkach. W tej sytuacji pomocną dłoń wyciąga Ele Taxi Warszawa.

Szkoła Główna Służy Pożarniczej umiejscowiona została na żoliborskim Marymoncie i codziennie przyciąga wielu nie tylko adeptów pożarnictwa, ale również wykładowców oraz studentów studiów cywilnych. Co więcej, to szkoła bardzo licznie odwiedzana przez studentów studiów zaocznych, którzy do Warszawy przybywają tylko na weekend i szukają sposoby by jak najszybciej dostać się na wykłady wprost z dworca. Od niemalże momentu otworzenia placówki w tym miejscu toczą się się wokół tej szkoły dyskusje starające się ustalić jak najoptymalniej się tam dostać. Czy rozwiązaniem jest komunikacja miejska, czy może rzeczywiście lepiej postawić jest na najlepsze taksówki w Warszawie?

Ele Taxi jednoznacznie stwierdza, że najlepiej postawić jest na przejazdy samochodem. Dlaczego? Dlatego, że nie ma szans aby przemierzyć miasto na krańce Żoliborza szybciej niż przy pomocy taksówki. A przecież- czas to pieniądz. Co więcej, to również najnowocześniejsze rozwiązanie, ponieważ aplikacja do zamawiania taxi – Taxi Polska – pozwoli Ci na zabookowanie przejazdu przy użyciu jedynie palca.