Jak dojechać na Bulwary Wiślane?

Twoi znajomi z pracy postanowili zorganizować spotkanie integracyjne nad Wisłą? Dotrzyj na Bulwary Wiślane w Warszawie razem z nimi. Transport grupowy oferowany przez Ele Taxi to doskonały sposób, by uniknąć niepotrzebnego rozdzielania się w drodze na imprezę. Ele Taxi Warszawa dysponuje nowoczesnymi, niezwykle wygodnymi, a co najważniejsze przestronnymi taksówkami typu Van. Zamów kurs na Bulwary Wiślane w Warszawie dzwoniąc na numer 22 811 11 11 lub skorzystaj z aplikacji Taxi Polska, dostępnej na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Aplikacja Taxi Polska na telefon oferuje Ci wiele możliwości. Została stworzona z myślą o różnorodnej grupie wiekowej klientów Ele Taxi. Jest niezwykle prosta w obsłudze i bardzo czytelna. Jak zamówić taxi korzystając z aplikacji Taxi Polska?

Wystarczy pobrać apkę, wpisać swój adres oraz adres docelowy, określić ile osób będzie korzystało z przejazdu, a także zaznaczyć swoje dodatkowe wymagania. Tuż po dokonaniu rezerwacji Ele Taxi wysyła SMS z potwierdzeniem danych. I już. Proste prawda? Koniecznie wypróbuj, jak świetnie działa nasza aplikacja Taxi Polska na telefon!