Jak dojechać na Stadion Narodowy z Dworca Centralnego?

Masz zamiar uczestniczyć w wydarzeniach organizowanych na Stadionie Narodowym w Warszawie i nie wiesz jak dojechać na miejsce? Jeśli czekasz na Dworcu Centralnym i zastanawiasz się jak zamówić taxi w pobliżu, to koniecznie skorzystaj z aplikacji Taxi Polska, dostępnej na urządzeniach mobilnych.

Ele Taxi dysponuje ogromną ilością nowoczesnych samochodów, które przemieszczają się po terenie całej Warszawy. Zapewniamy Cię, że niezależnie od pory dnia nasi licencjonowani kierowcy znajdują się w pobliżu Ciebie, dzięki czemu możesz bardzo szybko wsiąść do ciepłej i przytulnej taksówki Ele Taxi.

Zamawianie taksówki jeszcze nigdy nie było takie proste. Aplikacja Taxi Polska, stworzona dla Ele Taxi daje wiele możliwości w spersonalizowaniu swojego kursu. Dzięki niej można nie tylko określić ilość pasażerów, ale także poprosić o fotelik dla dziecka, wyrazić chęć rozpoczęcia przejazdu z kierowcą mówiącym w języku obcym, a także dopasować formę płatności. Dla pewności Ele Taxi wysyła SMS z potwierdzeniem danych przejazdu. Widzisz? Z Ele Taxi nie ominą Cię żadne najciekawsze wydarzenia w stolicy!