Jak dojechać z Dworca Centralnego na Stadion Narodowy?

Są takie miejsca w Warszawie, które zna każdy mieszkaniec stolicy. Są też takie, o których słyszano w całej Polsce. Niektórzy nie wyobrażają sobie przyjazdu do Warszawy bez odwiedzenia kilku z nich. Jakich? Np. Stadionu Narodowego. Obiekt wzniesiony został pod koniec 2011 roku. Mimo, że upłynęło już trochę czasu, nadal budzi on wiele sensacji.

PGE Narodowy wybudowano z racji odbywających się w Polsce w 2012 roku Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Jednakże wiązanie go wyłącznie z wydarzeniami sportowymi byłoby dużym uproszczeniem. Stadion Narodowy to miejsce organizacji wielu imprez kulturalnych i biznesowych. Czy wiecie, jak dojechać z Dworca Centralnego na Stadion Narodowy?

W teorii wszystko jest proste…

Wystarczy wejść na stronę Stadionu Narodowego, by dowiedzieć się, jak dobrze jest on usytuowany. Autorzy wpisu zapewniają, że na miejsce można dojechać bez większych przeszkód samochodem, autobusem, tramwajem, kolejką lub rowerem. Do całej tej listy dodamy jeszcze jedno, bardzo rozsądne rozwiązanie – dotrzeć można taksówką.

W teorii wszystko wydaje się proste. Nigdzie jednak nie znajdujemy informacji, jak dojechać z Dworca Centralnego na Stadion Narodowy? Same numery linii autobusowych czy tramwajowych niewiele mówią komuś, kto do Warszawy zagląda okazjonalnie. Dlatego na pytanie, jak dojechać z Dworca Centralnego do Stadionu Narodowego, odpowiadamy: taxi.

Koncerty, targi, mecze – dzieje się na Narodowym

Nie trzeba mieszkać w stolicy, by wiedzieć, że na tamtejszym stadionie wiele się dzieje. To tu odbywają się koncerty największych światowych gwiazd. Tutaj organizuje się różnego rodzaju targi: pracy, ślubne, mieszkaniowe i wiele innych. Wreszcie – to tutaj nasi piłkarze rozgrywają mecze: towarzyskie oraz eliminacyjne.

Wobec tylu wielkich wydarzeń, jakie mają tu miejsce, nikogo nie dziwi pytanie “jak dojechać z Dworca Centralnego na Stadion Narodowy?”. Każda taka impreza przyciąga bowiem całe rzesze zainteresowanych. Wyobrażacie sobie oblężenie w komunikacji miejskiej, gdy ma mieć miejsce koncert lub mecz? Dlatego właśnie na Stadion lepiej dotrzeć taksówką.

Po co jeszcze warto udać się Stadion Narodowy?

Wszystkie wspomniane wydarzenia: mecze, koncerty, targi itp. tak bardzo nas angażują, że nie zdajemy sobie sprawy z tego, na co jeszcze możemy liczyć, wybierając się na Stadion Narodowy. Niezależnie od pory roku, atrakcji jest bez liku. Zimą np. prężnie działa Zimowy Narodowy. Na przybyłych czekają: lodowisko, curling, skatepark i wiele innych atrakcji.

Na PGE Narodowym na wszystkich chcących podziwiać panoramę miasta, czeka punkt widokowy. Nie można zapominać, Stadion Narodowy to także miejsce wielu ważnych wydarzeń biznesowych, na których nie może Was zabraknąć. Między innymi dlatego tak ważne jest, by zadbać o dojazd z Dworca Centralnego na Stadion Narodowy.

Jak dojechać z Dworca Centralnego na Stadion Narodowy? Z Ele Taxi

Nie wiecie, jak dojechać z Dworca Centralnego na Stadion Narodowy? Co powiecie na taksówkę? Czekamy na Was przy wejściu do hali głównej – od strony Hotelu Marriott. Udając się na postój taxi, zwracaj uwagę na oznakowanie pojazdów. Jeśli zapamiętasz nazwę Ele Taxi, możesz być pewny, że wybrałeś najlepszą taksówkę.

Bez obaw. Znaleźć nas można nie tylko na postojach. Przejazd możecie również zarezerwować telefonicznie. Jest też inny sposób. Na pewno przypadnie Wam do gustu. To aplikacja mobilna Taxi Polska, z którą nie tylko wygodnie zarezerwujecie przejazd, ale poznacie także cenę kursu. Będzie to cena gwarantowana.

Teraz na pewno już wiecie, jak dojechać z Dworca Centralnego na Stadion Narodowy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Poznawajcie PGE Narodowy razem z Ele Taxi. Jest tyle wydarzeń, których po prostu nie możecie przegapić.