Koncert Tango Attack: Warszawa

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak przyjemnie byłoby się przenieść dosłonecznego Bueanos Aires w środku polskiej, złowrogiej, mroźnej zimy? Czujesz to słońce, piasek, palmy, a niezwykle przyjemna argentyńska muzyka wypełnia całe Twoje serce? Nie jesteś sobie w stanie tego wyobrazić, ale czujesz, że to może być właśnie Twoje marzenie? Jeśli tak, to przedstawiamy Ci idealną okazję, by choć na chwilę poczuć się niczym po przenosinach na inny kontynent, nie wykraczając przy tym poza granice Warszawy.

Z dumą przedstawiamy Ci koncert Tango Attack, który odbędzie się 10 marca 2019 roku o godzinie 18 w warszawskim teatrze Studio Buffo. Zaskoczony? Mamy nadzieję, bo tego typu atrakcje w Warszawie to zawsze idealna okazja na zetknięcie się z nowymi kulturami i poczuciem się jak w środku wakacji, nawet gdy za oknem szaleje nieprzyjazna zima.

Ele Taxi Warszawa jako pierwszy fan w doganianiu tego co wydaje się być niemożliwy chętnie zawiezie Cię spod Twojego domu wprost do warszawskiego Buenos Aires na ulicy Konopnickiej. Czy nie są to najlepsze taksówki w Warszawie? Oczywiście, że są, a do tego polecają skorzystanie z nowoczesnego rozwiązania, jakim jest aplikacja do zamawiania taxi – Taxi Polska. Dzięki niej, wystarczą dwa ruchy palca po ekranie telefonu i jesteś w drodze na drugą stronę globu. Sam widzisz Ele Taxi jest szybsze i wygodniejsze od nie jednego samolotu, a do tego z pewnością to najbardziej konkurencyjny cenowo transfer do argentyńskiego Buenos. Serdecznie zapraszamy Cię na te podróż pełną niezapomnianych wrażeń!