Leroy Merlin w Warszawie – jak dojechać?

Leroy Merlin w Warszawie – jak dojechać i gdzie znajdują się poszczególne sklepy? Zacznijmy może od sklepu, który znajduje się najbliżej centrum miasta. To Leroy Merlin w warszawskiej galerii Arkadia. Arkadia mieści się tuż przy Rondzie Radosława, dlatego dojazd do centrum taksówką zajmie nie więcej niż siedem minut. Kolejny sklep znajdziemy przy Alejach Jerozolimskich nieopodal wylotu na Pruszków. Sklep ten jest nieco większy niż ten w Arkadii, więc jeśli zależy nam na szerszym wyborze i większej ilości asortymentu, polecamy zamówić taksówkę i wybrać się tam razem z ELE Taxi. Prezentujemy jeszcze jedną lokalizację sklepu, czyli ulicę Ostrobramską. Podobnie jak w poprzednim przypadku, tam też zalecamy udać się taksówką, aby zaoszczędzić cenny czas i cieszyć się szaleństwem zakupowym w Leroy Merlin.

Najlepsze taksówki w Warszawie – idealne na zakupy remontowe

ELE Taxi to najlepsze taksówki w Warszawie, ponieważ elastycznie dopasowują się do Twoich potrzeb. Wystarczy, że powiesz nam, jakiej taksówki potrzebujesz, a my wyślemy go do Ciebie czym prędzej. Nasza flota składa się z aut o różnej wielkości, dlatego nawet zakupy budowlano-remontowe nie stanowią dla nas najmniejszego problemu. Wybierz numer 22 811 11 11 albo zamów taxi przez aplikację Taxi Polska.

Aplikacja Taxi Polska, która ułatwi Ci życie na co dzień

Aplikacja Taxi Polska może okazać się niezwykle przydatna nie tylko podczas podróży do Leroy Merlin w Warszawie. Zainstaluj aplikację Taxi Polska na swoim telefonie i ciesz się bezmiarem komfortowych przejazdów, gdziekolwiek się znajdziesz.