Maciej Maleńczuk + rhythm section

Maciej Maleńczuk to jeden z najbardziej charakterystycznych artystów w Polsce. Muzyk charakteryzuje się wpadającymi w ucho kompozycjami muzycznymi oraz wartościowymi tekstami, które na długi czas zapadają w pamięć. Tym razem warszawiacy będą mieli okazję oglądać występ znakomitego muzyka już 16 września w Cafe Jazz w Łomiankach. Maciej Maleńczuk wystąpi na scenie wraz z rythm section, dlatego jesteśmy przekonani, że zapowiada się wieczór pełen wrażeń. Masz ochotę na udział w tym wydarzeniu muzycznym, ale nie do końca wiesz jak dostać się do Łomianek? Nic bardziej prostego – z pomocą przychodzi niezawodne Ele Taxi Warszawa! Zapisz nasz numer, albo sprawdź jak zamówić taxi przez Internet i niczym się nie martw podczas tego wieczoru!

Udany wieczór tylko z Ele Taxi

Zaczynając wieczór razem z nami zawsze jesteś skazany na sukces. Zapewniamy bezpieczny oraz komfortowy transport gdziekolwiek masz na to ochotę. Nie ma znaczenia czy chcesz przemieszczać się po Warszawie, czy chcesz wybrać się do podwarszawskich Łomianek, nasi kierowcy są w stanie spełnić każde Twoje pragnienie. Posiadamy szeroki wachlarz samochodów różnych rozmiarów, dlatego wykonamy kurs nawet dla większej ilości osób. To idealna opcja, jeśli wybierasz się na koncert wraz z przyjaciółmi.

Wygodne taxi przez Internet

Ele Taxi Warszawa to nie tylko taxi, które jest wszędzie tam gdzie największe atrakcje w Warszawie. To również wygodne taxi przez Internet. Wystarczy nowoczesna aplikacja mobilna Taxi Polska, kilkanaście sekund i samochód jest w drodze po Ciebie!