Musisz pilnie dostarczyć przesyłkę? Wybierz Ele Taxi!

W natłoku obowiązków zapomniałeś przekazać koledze ważne materiały? A może masz przesyłkę dla rodziny? Jesteś tak zajęty, że na pewno sam nie zdążysz jej dostarczyć? Sprawa jest pilna, a Ty zaczynasz się coraz bardziej denerwować… Niepotrzebnie! Mamy XXI wiek. Twoją przesyłkę może dostarczyć… kierowca taxi!

Jak to? Przesyłka ma jechać taxi? Owszem. To stosunkowa nowa usługa, praktykowana w ramach tzw. usług dodatkowych najlepszych korporacji taksówkarskich. Realizujemy ją też w Ele Taxi. Nasi klienci są zachwyceni zaproponowanym rozwiązaniem. Niejednego już wybawiliśmy z opresji. Możesz być kolejnym zadowolonym usługobiorcą.

Taxi Warszawa – sposób na… wszystko?

Przejazdy po zakorkowanych ulicach Warszawy nie należą do przyjemności. Nierzadko są powodem frustracji wiecznie spieszących się gdzieś kierowców. Tempo życia, jakie narzuca nam współczesny świat, niejednemu dało się we znaki. Ludzie szukają różnych sposobów radzenia sobie z problemami komunikacyjnymi w stolicy.

Jedni wstają dużo wcześniej, by uniknąć największych korków. Inni przerzucili się na komunikację miejską. Jeszcze inni w drodze do pracy potrafią się zrelaksować. Tak, odprężają się na tylnej kanapie w taksówce. Przewozy osobowe to bardzo popularna usługa. A co z przesyłkami? Czy taka pomoc jest warszawiakom potrzebna?

Przesyłka nie u kuriera, ale w taxi

Zdaje się, że dotychczas każdy, kto chciał wysłać przesyłkę, korzystał z usług pocztowych lub kurierskich. Nawet jeśli czasem było to zupełnie nieopłacalne, to i tak staliśmy w kolejkach z naszymi paczkami. Dlaczego? Bo myśleliśmy, że inaczej się nie da. Tymczasem, okazuje się, że można. Zamów taxi dla swojej przesyłki.

Nie chcemy krytykować usług wiodących firm realizujących usługi kurierskie, ale zdajemy sobie sprawę, że mają one pewne ograniczenia. Podstawowym jest… czas. Mimo, że dziś na dostarczenie paczki czeka się znacznie krócej niż jeszcze kilka lat temu, to czasami tak bardzo zależy nam na czasie, że szukamy innego rozwiązania.

Kto wysyła przesyłki w taxi?

Wbrew pozorom, zainteresowanych dostarczaniem przesyłek taksówką jest więcej, niż by się mogło wydawać. Z tego typu usług korzystają wszyscy ci, którym szczególnie zależy na szybkim terminie doręczenia paczki. Choć często miejsce docelowe znajduje się w obrębie tej samej dzielnicy, to nie znajdujemy czasu na podróż.

Czasem jechać z przesyłką nam się zwyczajnie nie chce, bo i po co? Znajomy zaprosi na kawę, zasiedzisz się, a w tym czasie mógłbyś zrobić tyle pożytecznych rzeczy w domu. Wyślij swoją przesyłkę w podróż taxi. To zdecydowanie najszybszy i najbezpieczniejszy z odkrytych dotąd sposobów doręczania paczek.

Skąd taka popularność przesyłek w taxi?

Przesyłka w taxi to oszczędność czasu i pieniędzy. Jeśli musisz pilnie dostarczyć przesyłkę, nie wahaj się, dzwoń do Ele Taxi. Zrobimy to za Ciebie. Warszawiacy pokochali usługę doręczania przesyłek przez kierowców taxi. Dlaczego? Bo wiedzą, że mogą nam zaufać. Nie gubimy powierzonych paczek. Dostarczamy je na miejsce.

Ele Taxi ma naprawdę konkurencyjne ceny. Za przesyłki w obrębie dzielnicy zapłacisz zaledwie 20 złotych. Przesyłki z dzielnicy na dzielnicę to koszt od 25 złotych. Jednorazowa usługa dostarczenia lub odebrania przesyłki kosztuje 5 złotych. Chyba nie masz już żadnych wątpliwości, dlaczego współpraca z nami się opłaca.

Pamiętaj. Twoja przesyłka w Ele Taxi Warszawa jest bezpieczna. Korzystając z naszych usług masz pewność, że dotrzesz na miejsce na czas. Jesteśmy po to, by Cię odciążyć. W awaryjnej sytuacji możesz zawsze liczyć na naszych kierowców. Ele Taxi to już nie tylko tradycyjne usługi przewozu osób. Mamy także szereg innych, przydatnych ofert. Zapraszamy do skorzystania z naszych taksówek.