Narodowy Test Rowerowy 2019

Czy znajdziemy tutaj fanów rowerowego szaleństwa? Jeżeli tak, to świetnie się składa, bo mamy zaszczyt zaprezentować Bike ExpoNarodowy Test Rowerowy 2019. To cykliczna impreza, która odbywa się na Stadionie Narodowym i gromadzi w jednym miejscu wszystkich fanów pedałowania. W programie przewidziane testy rowerów, różnego rodzaju wystawy, a nawet występy gwiazd tego sportu. Wydarzenie jest godne szczególnej uwagi, gdyż to prawdziwe rozpoczęcie sezonu rowerowego w Warszawie. Test Rowerowy na PGE Narodowym to impreza, która nie może obejść się bez Ciebie, więc zapisz sobie tę datę w kalendarzu i wykorzystaj najlepsze taksówki w Warszawie by dotrzeć na miejsce już w weekend 6 i 7 kwietnia 2019 roku!

Jak dojechać na Stadion Narodowy w Warszawie i wziąć udział w Bike Expo 2019?

Najwygodniejszy dojazd na Stadion Narodowy oferuje Ele Taxi Warszawa. Wybierając podróż z nami stawiasz na sprawdzonego przewoźnika, który zna Warszawę lepiej niż własną kieszeń. Oferujemy komfortowe przejazdy dobrej jakości samochodami z profesjonalnymi kierowcami. Podróż z Ele Taxi Warszawa pozwoli Ci uniknąć nieprzyjemności na drodze oraz jest gwarancją bezpiecznego przemieszczania się z punktu A do punktu B.

Skorzystaj z najnowocześniejszych rozwiązań

Aby być jeszcze bliżej naszych klientów powstała funkcjonalna aplikacja do zamawiania taxi. Wystarczy, że zainstalujesz ją na swoim smartphonie, a najlepsze taksówki w Warszawie będą w zasięgu Twojego palca. Jeżeli wybierasz się na Bike Expo nie zwlekaj i zrób to już dziś.