Natalia Przybysz & Raphael Rogiński w Kuźni Kulturalnej

Szukasz nietuzinkowych doznań muzycznych, interesują Cię innowatorskie brzmienie oraz szukasz pomysłu na ciekawy wieczór w mieście? Ele Taxi Warszawa przygotowało propozycję specjalnie dla Ciebie! To koncert Natalii Przybysz i Raphaela Roginśkiego w Kuźni Kulturalnej. Para jest jednym z najbardziej zaskakujących duetów muzycznych, który zaprezentował się na alternatywnej scenie muzycznej w ciągu ostatnich lat. Muzycy znani z zespołu Shy Albatros zagrają wszystkie najbardziej znane utwory pochodzące z albumu o tym samym tytule. Jeżeli chcesz, aby Twój wieczór był udany nie tylko ze względu na dobrą muzykę, udaj się tam razem z nami! Koszt taksówki nie jest wysoki, a Ty możesz w pełni oddać się czerpaniu przyjemności z chwili w otoczeniu wyjątkowej muzyki.

Jak dojechać do Kuźni Kulturalnej tanio, szybko i zawsze na czas?

Jak dojechać do Kuźni Kulturalnej tanio, szybko i zawsze na czas? Odpowiedź jest jedna – z Ele Taxi Warszawa! Oferujemy szeroki zakres usług oraz posiadamy flotę nowoczesnych oraz komfortowych samochodów. Dodatkowo nasze przejazdy odznaczają się korzystnym stosunkiem jakości do ceny. Dzięki nam nie zmarnujesz nadmiernej ilości czasu na kluczenie po mieście, ponieważ nasi kierowcy to prawdziwi weterani warszawskich ulic. Daj nam znać, jeżeli jesteś fanem dobrej jakości usług i niewygórowanych cen.

Korzystaj z rozwiązań na miarę XXI wieku

Ele Taxi korzysta również z rozwiązania jakim jest aplikacja Taxi Polska. Dzięki niej będziesz miał wszystko pod kontrolą, przed rozpoczęciem przejazdu dowiesz się ile kosztuje taxi w Warszawie i kiedy dokładnie dotrzesz na miejsce.