Park Miniatur Województwa Mazowieckiego

Aż dziesięć miniatur budynków z XVIII i XIX wieku, które zniknęły z krajobrazu Warszawy lub zmieniły swoją formę – te i wiele innych ciekawych atrakcji zapewnia Park Miniatur Województwa Mazowieckiego. Odwiedź to wspaniałe miejsce i na własne oczy zobacz najważniejsze zabytki Polski, które opracowano w skali 1:25. W jaki sposób najłatwiej dotrzeć na miejsce? To bardzo proste, wystarczy, że skorzystasz z usług ELE TAXI. Aby zamówić przejazd możesz użyć aplikacji Taxi Polska, dostępnej na urządzeniach mobilnych lub skorzystać z numeru telefonu: 22 811 11 11. Nasi kierowcy doskonale znają topografię miasta, dzięki czemu na miejsce dotrzesz w bezpieczny i szybki sposób.

Miniatury budowli to doskonałe miejsce, bogate w liczne atrakcje dla dzieci. Ciekawi świata rodzice i opiekunowie z pewnością też znajdą coś dla siebie. Przygotowane makiety opracowano wraz z najdrobniejszymi szczegółami wystroju architektonicznego oraz elementami otoczenia z danej epoki, takimi jak np. figurki ludzi lub zwierząt.

Park Miniatur Województwa Mazowieckiego zawiera pomniejszone zabytki znajdujące się w Polsce, takie jak: Pałac Saski, Pałac Kronenberga, Kamienica Granzowa, Giełda Warszawska, Gościnny Dwór, Pałac Karasia, Pałac Lubomirskich, Teatr Letni, a także Pałac Bielińskich. Skorzystaj z przejazdu ELE TAXI i jak najszybciej odwiedź to interesujące miejsce!