Piotr Bałtroczyk – Mężczyzna z kijowym peselem

Piotr Bałtroczyk to prawdziwa klasyka polskiej sceny kabaretowej. Trudno jest sobie wyobrazić dobry festiwal humoru bez jego udziału i ciętego dowcipu. Od ponad 30 lat skutecznie włada sceną kabaretową naszego kraju, więc jego występ w stołecznej Kuźni Kulturalnej, który odbędzie się 4 marca 2019 roku można uznać, że przebija wszelkie atrakcje w Warszawie tego wieczoru. Jesteś zaszczycony posiadaniem biletu na to wydarzenie? Chciałbyś się dobrze pobawić towarzystwie dobrego żartu bądź może szukasz inspiracji na nietuzinkowe spędzenie soboty w Warszawie? To właśnie propozycja stworzona specjalnie dla Ciebie. Dodatkowo, żeby Twój wieczór był idealny od opuszczenie mieszkania do samego powrotu Taxi Polska przygotowało kolejną niespodziankę skrojoną na miarę Twojego idealnego weekendu.

Ele Taxi Warszawa dowiezie Cię na miejsce występu, tak byś swój idealny wieczór rozpoczął już w drodze na przedstawienie. Oferujemy szeroki zakres usług oraz flotę komfortowych, nowoczesnych samochodów. Nasi wykwalifikowani kierowcy są zawsze wszędzie tam, gdzie klienci potrzebują tego najbardziej. Ele Taxi to wyjątkowe taxi w pobliżu, które z powodzeniem zamówisz przy użyciu nowoczesnej oraz funkcjonalnej aplikacji mobilnej.

Podsumowując, jesteśmy przekonani, że połączenie dobrego humoru z naszymi przejazdami jest gwarancją udanego wieczoru. Staniemy na wysokości zadania, przez co z przyjemnością po raz kolejny wybierzesz się właśnie tam, gdzie dzieje się coś wyjątkowego razem z nami. Serdecznie zapraszamy!