Pizza Party

Czy znajdzie się bardziej popularne danie niż pizza? Zdecydowanie nie, zajadamy się nią od pokoleń we wszystkich zakamarkach świata. To idealny w swojej prostocie posiłek, który z łatwością dopasowuje się do naszych wymagań smakowych. Z tego właśnie powodu Ele Taxi Warszawa uważa, że warto wyprawić przyjęcie na cześć tego dania. Prawdziwe Pizza Party odbędzie się już 26 czerwca w warszawskim Cook Up na ulicy Racławickiej. Mistrz, autor książek kucharskich Bartek Kieżun zostanie wodzirejem tej imprezy i pokaże kilka ciekawych sposobów na przyrządzenie włoskiego placka. Zastanawiasz się jak dojechać na wydarzenie? Pomocną dłoń wyciąga niezawodne Ele Taxi Warszawa.

Ele Taxi Warszawa jest wszędzie tam, gdzie największe atrakcje w Warszawie

Nasza korporacja jest zawsze w centrum najważniejszych wydarzeń. Dzięki nam niezwykle szybko i bez problemów dotrzesz na ciekawe imprezy, pokazy oraz inne ciekawe przedsięwzięcia na terenie Warszawy. Dysponujemy szerokim wachlarzem nowoczesnych samochodów oraz zatrudniamy kierowców, którzy odznaczają się dużą wiedzą o mieście. Z nami nie musisz się martwić o kolejne nudne popołudnie w Warszawie, chętnie doradzimy i zawieziemy w miejsce, w którym ciekawie spędzisz czas.

Nowoczesne taksówki w Warszawie

Ele Taxi Warszawa to nowoczesna korporacja, z którą zamawianie przejazdu zajmuje mniej niż minutę. Wystarczy, że zaopatrzysz swój telefon w funkcjonalną aplikację od Taxi Polska. Dzięki niej od Twojego przejazdu będą dzieliły Cię jedynie dwa przesunięcia po ekranie telefonu. Zainstalowane? Do zobaczenia na Pizza Party!