Przejazd taksówką w delegacji

Jesteś pracodawcą i zdarza Ci się wysyłać pracowników w delegacje? Opłacasz swoim podwładnym przejazd taksówką w delegacji? Rozważ ofertę bezgotówkowej obsługi dla firm. Korzystając z niej, przestaniesz się zastanawiać, jak rozliczyć przejazd taksówką. Stała współpraca z Ele Taxi to sposób na ułatwienie rozliczeń.

Skorzystaj z oferty obsługi bezgotówkowej, by móc monitorować koszty przejazdów taksówką w delegacji. Niezależnie od tego, dokąd udadzą się Twoi pracownicy, będą mogli liczyć na wsparcie Ele Taxi. Nasi kierowcy bezpiecznie i szybko dowiozą ich w każde miejsce w Warszawie: na konferencję lub do urzędu.

Przejazd taksówką a koszty

Przejazd taksówką w delegacji, jak każdy tego typu kurs, generuje pewne koszty. Z Ele Taxi masz możliwość kontrolowania ich wysokości. Korzystanie z naszych taksówek jest możliwe po okazaniu karty Ele Taxi, wykorzystaniu kodu jednorazowego lub wskazaniu przypisanego do systemu numeru telefonu.

Koszty przejazdów taksówką w delegacji można sprawdzać w udostępnionej Strefie Klienta, która pozwala na zarządzanie produktami bezgotówkowymi oraz zestawieniami pojazdów. Umożliwia ona na nakładanie limitów na przejazdy oraz blokadę przejazdów. Pozwala też na weryfikację kosztów na podstawie lokalizacji pojazdu.

Jak rozliczyć przejazd taksówką?

Zastanawiasz się, jak rozliczyć przejazd taksówką w delegacji? Na pewno wiesz, że koszt ten musi zostać udokumentowany w księdze przychodów i rozchodów firmy. Podstawą zapisu wydatku w tej księdze mogą być faktury, rachunki oraz dokumenty celne. Przepisy nie pozwalają na uwzględnianie paragonów, które wydają taksówkarze.

Jeśli nie paragony to faktury. Żeby wliczyć koszt przejazdu taksówką do kosztów uzyskania przychodu, należy okazać fakturę lub paragon z numerem NIP nabywcy (fakturę uproszczoną). Zdecydowanie wygodniejsze jest pobieranie jednej, zbiorczej faktury na koniec miesiąca.

Przejazd taksówką a delegacja

Przejazdy taksówką w delegacji nie muszą więcej przysparzać problemów Tobie, delegowanym pracownikom i Twojemu działowi księgowości. Korzystając z bezgotówkowych transakcji nie tylko oszczędzasz czas, ale także upraszczasz proces rejestracji wynikłych z tego tytułu kosztów.

Współpracując z korporacją taksówkarską, masz możliwość wygenerowania jednej, zbiorczej faktury na koniec miesiąca. Istnieje też opcja pobrania zestawień przejazdów według nałożonych filtrów. Umowę o współpracy warto podpisać z zaufaną firmą, realizującą usługi przewozowe.

Dlaczego przejazdy taksówką to dobry wybór?

Przejazd taksówką to najlepszy sposób na odbycie delegacji służbowej. Decydując się na ten środek transportu, zyskujesz wygodę. Nie chodzi tylko o komfort podróży, ale także łatwy sposób udokumentowania kosztów przejazdu. Nie martwisz się o potwierdzenia przejazdów, bo wszystkie zlicza aplikacja.

Na podstawie danych na koncie klienta, wystawiana jest zbiorcza faktura za przejazdy taksówką w delegacji. Umowa z Ele Taxi działa na terenie całej Polski. By skorzystać z taksówki, wystarczy karta, kod lub numer telefonu, który przypisany jest do systemu. Proste, prawda?

Transakcje bezgotówkowe a przejazdy taksówką

Wszystkim, którzy prowadzą firmę i korzystają z przejazdów taksówkami, polecamy system bezgotówkowych transakcji. Podpisanie umowy o współpracy z Ele Taxi pozwala na obniżenie kosztów przejazdów taksówkami w ramach delegacji. Twoja firma może na tym skorzystać. Co Ty na to?

Do zarządzania systemem transakcji bezgotówkowej służy Strefa Klienta. Jest to nowoczesna i bardzo łatwa w obsłudze aplikacja. Korzystanie z niej jest wygodne. Wypróbuj sam, jakie zalety ma bezgotówkowy system rozliczeniowy. Zostań klientem Ele Taxi i podróżuj wygodnie, szybko i bezpiecznie.