Serwis TAXI POLSKA 19100 już dostępny!

Wszyscy wiemy, jak ważne jest, by przyjechała po nas na czas sprawdzona, czysta taksówka z miłym, licencjonowanym kierowcą. Chcemy też mieć pewność, że po zrealizowanym kursie zapłacimy dokładnie tyle, ile powinniśmy. Jeśli często podróżujesz po kraju i korzystasz z taksówek w największych miastach w Polsce, to TAXI POLSKA 19 100 będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Nie musisz znać numeru lokalnej korporacji, nie musisz nawet znać jej nazwy!

Jedyne, co musisz zapamiętać, to numer: 19 100.

Ele Taxi - Taxi Polska 19 100

Jeśli wolisz, możesz również skorzystać z mobilnej aplikacji NAVI TAXI, dostępnej na najpopularniejsze platformy mobilne: iOS, Android i Windows Phone. Dzięki funkcji GPS aplikacja sama Cię zlokalizuje i będziesz mógł zamówić swoją taksówkę bezpośrednio ze smartfonu. Szybko i łatwo.

Ele Taxi - aplikacja NaviTAXI - taxi w pobliżu

Niebawem, w ramach sieci TAXI POLSKA 19100, będziesz mógł skorzystać z innowacyjnej aplikacji, jakiej jeszcze w Polsce nie było – TAXI KIOSK. Dzięki niej, możliwe będzie zakupienie biletu na taksówkę z gwarantowaną ceną za przejazd, niezależnie od sytuacji na drogach. To świetne rozwiązanie dla hoteli, sekretariatów, consierge, ale także dla rodzica, który nie będzie musiał dawać gotówki swojemu dziecku na przejazd taksówką.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu demonstrującego działanie aplikacji TAXI KIOSK: