Taksówki dla firm

Jesteś właścicielem firmy, a Twoi pracownicy często korzystają z taksówkę w mieście. Męczy Cię rozliczanie się z nimi za każdy pojedynczy kurs? Nic dziwnego, dlatego Ele Taxi Warszawa przygotowało ofertę specjalnie dla Ciebie! Oferujemy bezgotówkowe przejazdy dla Twoich pracowników, a my rozliczamy zbiorczą fakturą. Zaoszczędź swój czas oraz pieniądze!

Taxi dla firm – Warszawa ma jednego, prawdziwego lidera

Ofert jest wiele, a Warszawa tonie w wątpliwej jakości taksówkach, dlatego warto postawić na sprawdzone rozwiązanie, które cieszy się uznaniem klientów od wielu lat. Ele Taxi Warszawa jest niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie, a do tego oferuje naprawdę atrakcyjny stosunek jakości do ceny przejazdów.

Wygodne rozliczenie i taxi dla firm

Ele Taxi Warszawa to nie tylko komfort przejazdu, ale również wygodne rozliczenie. Wystarczy, że przypiszesz numer telefonu poszczególnych pracowników do systemu, a opłaty będą naliczały się same. Opłat dokonujesz raz w miesiącu, czy można wyobrazić sobie coś prostszego?

Oferta taxi dla firm

Ele Taxi Warszawa dla firm to najkorzystniejsza oferta dla firm. Ustalamy warunki indywidualnie i możesz być pewien, że nikt nie złoży Ci bardziej korzystnej i wygodnej oferty jak my. Z nami wszystko jest pod Twoją kontrolą i na bieżąco możesz monitorować swoje wydatki przy pomocy wygodnego interfejsu. Zasady współpracy są jasne, a dodatkowo możesz liczyć na atrakcyjne rabaty za długoletnią współpracę. Odwiedź nas w biurze bądź zadzwoń i sprawdź ofertę dla swojej firmy.