Tangerine Dream | Progresja '26.10′

Tangerine Dream to legenda muzyki elektronicznej, o której pamiętają nie tylko znawcy tego gatunku. Zespół obok niemieckiego Kraftwerk to jeden z najważniejszych pionierów, którzy do tworzenia dźwięków zaczęli wykorzystywać syntezatory. Tangerine Dream okazał się przełomowym projektem, który wniósł wiele nowości nie tylko do niemieckiej, ale również i światowej elektroniki. Zespół od samego swojego początku cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem oraz potrafi zaskoczyć nieoczekiwanym brzmieniem. Jesteś ich fanem, a może po prostu lubisz odkrywać nieznane? Jeśli tak, koniecznie kup bilet na koncert Tangerine Dream, który odbędzie się już 26 października w kultowym warszawskim klubie Progresja. Ponadto zaplanuj swoją podróż razem z ELE Taxi i ciesz się bezmiarem nowoczesnej muzyki i całkowitym brakiem stresu.

Atrakcje w Warszawie razem z liderem przejazdów po mieście

Atrakcje w Warszawie nie mogą odbyć się bez naszego udziału. Jesteśmy zawsze wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego i potrzebują nas nasi klienci. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy kurs odbywał się na jak najwyższym poziomie w doskonałych warunkach. Zadzwoń na naszą centralę lub skorzystaj z aplikacji Taxi Polska.

Najlepsze taksówki w Warszawie, które zamówisz w bardzo wygodny sposób

Aplikacja Taxi Polska do zamawiania taxi pozwoli zaoszczędzić Ci czas, a do tego od razu będziesz wiedział, ile kosztuje taksówka w Warszawie. Zainstaluj aplikację Taxi Polska na swój telefon i korzystaj z niej bez końca, nie tylko podczas wyjazdu na koncert Tangerine Dream!