Targi Beauty Days

Czy są tutaj prawdziwi miłośnicy piękna? Czy lubicie wyglądać zniewalająco bądź interesujecie się branżą kosmetyczną? Jeśli tak, Ele Taxi Warszawa przygotowało coś specjalnego! To Targi Beauty Days, które odbędą się już 19-21 września w Hali Expo w Nadarzynie. Atrakcje w Warszawie podobne do tej to prawdziwa niespodzianka. Targi po raz pierwszy odbędą się w Polsce i od razu będą jednymi z największych w Europie. Targi to idealna szansa na spotkanie z markami beauty, firmami kosmetycznymi oraz prawdziwymi pasjonatami. Targi przeprowadzane są w dwóch formułach – klienckiej oraz biznesowej. Bez względu na to którą opcję reprezentujesz, znajdziesz tam to co jest Ci potrzebne! Gotowy na wycieczkę do Nadarzyna? Zapisz numer na najlepsze taksówki w Warszawie i jedź tam razem z nami!

Dojedź na Targi Beauty Days razem z Ele Taxi

Ele Taxi z przyjemnością wybierze się na Beauty Days razem z Tobą. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego i nasi klienci potrzebują nas najbardziej. Nie inaczej jest w przypadku targów. Specjalizujemy się w komfortowych przejazdach, szczególnie zależy nam na bezpieczeństwie oraz zadowoleniu pasażerów. Daj nam znać, kiedy będziesz miał ochotę na wyjazd, albo zainstaluj funkcjonalną aplikację do zamawiania taxi na swoim telefonie.

Taxi przez Internet dostosowane do potrzeb miłośników aplikacji mobilnych

Ele Taxi wychodzi naprzeciw potrzeb miłośników aplikacji mobilnych. Dzięki funkcjonalnej aplikacji Taxi Polska zamówisz taxi przez Internet błyskawicznym czasie. Zainstaluj ją Taxi Polska na telefonie i oszczędzaj swój czas, kiedy to tylko możliwe!