Warsaw Film School Game Jam 5

Gry już jakiś czas temu dość odważnie wkroczyły do naszej kultury i zajmują w niej bardzo ważne miejsce. Zważając na ten fakt, Ele Taxi Warszawa ma zaszczyt zaprosić na wyjątkowe wydarzenie, jakim jest Warsaw Film School Game Jam 5. Wydarzenie jest szansą na spotkanie dla wszystkich miłośników i twórców gier z różnych obszarów oraz dobrej zabawy. Warszawska Szkoła Filmowa organizuje ten event już po raz piąty i jest to spotkanie jubileuszowe. W tym roku festiwal odbędzie się w terminie 6-9 września w Warszawskiej Szkole Filmowej. Jesteśmy przekonani, że atrakcje w Warszawie od dawna czekały na ten festiwal. Masz ochotę się wybrać? Zapisz numer na Ele Taxi Warszawa i zaplanuj swój udział w wydarzeniu już dziś.

Przemierzaj Warszawę w komfortowych warunkach mając koszty pod kontrolą

Ele Taxi Warszawa nie bez powodu określane są jako najlepsze taksówki w Warszawie. Oferujemy doskonałej jakości usługi, które potwierdzone są zadowoleniem naszych wieloletnich klientów. Wybierając nas Twoje koszta wydatki zostają pod kontrolą, bo my mówimy od samego początku jasno, ile kosztują taksówki w Warszawie. Nasza flota składa się z nowoczesnych samochodów, które idealnie dopasowują się do Waszych potrzeb.

Zamawiaj taxi szybko i nowocześnie

Aby być jeszcze bliżej potrzeb naszych klientów powstała nowoczesna aplikacja Taxi Polska do zamawiania taxi. Dzięki niej trwa to zaledwie kilkanaście sekund i wymaga kilka przesunięć po ekranie smartphona. Zainstaluj ją i oszczędzaj czas podczas każdej podróży po mieście.