WAT Puchar Mazowsza MTB XC

Czy ktoś tutaj interesuje się MTB? Czy ktoś z Was ceni sobie ekstremalną przygodę i niekonwencjonalne wykorzystanie czasu wolnego? Szukasz sposobu na ciekawy, majowy weekend? Idealnie, Ele Taxi Warszawa pragnie zaprezentować wyjątkowy pomysł, o którym zapewne jeszcze nie słyszałeś. WAT Puchar Mazowsza MTB XC to trzecia edycja zawodów, podczas których zmierzą się amatorzy ekstremalnego kolarstwa. Nie zabraknie rywalizacji na poziomie, ciekawej atmosfery oraz porządnej dawki wrażeń. Wydarzenie odbędzie się już 26 maja 2019 roku nieopodal Wojskowej Akademii technicznej w Warszawie. Zapisz sobie nasz numer taksówki i udaj się na wyjątkowe wydarzenie razem z nami.

Dojedź wszędzie tam gdzie dzieje się coś ważnego tanio, szybko i bez najmniejszych komplikacji

Ele Taxi Warszawa to stołeczny lider przejazdów po mieście. Dokładamy wszelkich starań, aby każda podróż w naszym samochodem była prawdziwą przyjemnością oraz przebiegała bez najmniejszych przeszkód. Posiadamy flotę komfortowych samochodów oraz kadrę doświadczonych kierowców. Co więcej, Ele Taxi to Taxi, które zamówisz przez internet. Czy można wymarzyć sobie coś jeszcze?

Nowoczesny sposób na przemierzanie Warszawy

Otóż można i jest tym nowoczesna aplikacja Taxi Polska. Dzięki niej zamawianie przejazdu zajmuje mniej niż minutę,a dodatkowo Ty masz szansę mieć wszystko pod kontrolą. Zainstaluj ją na swoim telefonie i miej pewność, że nic nie zaskoczy Cie, gdy będziesz chciał dostać się na WAT Puchar Mazowsza MTB XC na warszawskim Bemowie.