Wawer – zielona perełka Warszawy

Warszawska dzielnica Wawer jest miejscem, którego urok przyciąga wielu mieszkańców stolicy szukających wyciszenia i relaksu w kameralnym otoczeniu. Znajdują się tam ścieżki rowerowe i trasy spacerowe prowadzące przez malownicze tereny leśne. W lesie można odpocząć nad licznymi, urokliwymi jeziorami. Z kolei na zakochanych czeka piękna maleńka Plaża Romantyczna, gdzie w spokoju i odosobnieniu można podziwiać zachód słońca nad pobliskim jeziorkiem.

Na Wawer z innych dzielnic Warszawy dostaniesz się autobusem, pociągiem SKM lub rowerem. Niestety korzystanie z publicznych środków transportu bywa uciążliwe, a podróż rowerem może być czasochłonna i niezbyt przyjemna zwłaszcza w zatłoczonych i ruchliwych częściach stolicy. Najwygodniejszym rozwiązaniem będzie przejazd taksówką na Wawer, nawet jeśli chcemy wziąć ze sobą rower.

Takie możliwości daje pasażerom najlepsza warszawska korporacja taksówkarska – Ele Taxi. Firma dysponuje taksówkami bagażowymi i samochodami typu BUS, w których zmieści się więcej osób i spory ładunek. Taxi można zamówić telefonicznie lub korzystając z aplikacji Taxi Polska. Wybierz się na Wawer z Ele Taxi!