World Travel Show 2019

Podróże to magia i jeden z najbardziej wartościowych sposobów na spędzanie wolnego czasu. Jeśli jesteś zapalonym podróżnikiem, interesują Cię niebanalne destynacje lub masz ochotę spotkać się z nietuzinkowymi ludźmi, ELE Taxi ma zaszczyt zaprosić Cię na niezapomniane wydarzenie, jakim jest World Travel Show 2019. World Travel Show 2019 to targi turystyczne, które skupiają wokół siebie podróżników nie tylko z Polski, ale również z całej Europy. Tutaj nie tylko dowiesz się o najodleglejszych zakamarkach świata i poznasz tajniki podróżowania, ale również skosztujesz egzotycznych potraw, o których do tej pory nie miałeś nawet pojęcia. Targi można nazwać podróżą dookoła świata, w którą możesz zabrać się w wygodny i bardzo bezpieczny sposób – taksówką ELE Taxi.

Atrakcje w Warszawie tylko z liderem przejazdów po mieście

Atrakcje w Warszawie nie mogą odbyć się bez naszego udziału. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Nasi klienci mogą mieć pewność, że dowieziemy ich we wszelkie niebanalne miejsca, jak na przykład Targi Expo podczas trwania World Travel Show 2019. Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub skorzystasz z aplikacji Taxi Polska, a nasz kierowca będzie w drodze by zabrać Cię na dzień pełen przygód w Warszawie.

Dowiedz się, ile kosztuje taksówka w Warszawie, nim wsiądziesz do samochodu

Zamów taksówkę przez aplikację Taxi Polska i poznaj cenę przejazdu, nim wsiądziesz do auta. Nasza nowoczesna aplikacja powstała z myślą o Twoim komforcie i bezpieczeństwie. Zainstaluj ją i ciesz się przejazdami bez końca!