Zimowy Runmageddon 2019 – Warszawa

Zimowy Runmageddon w Warszawie to prawdziwe święto sportu i motywacji. Błoto wymieszane ze śniegiem, lodowato-zimna woda, szczypiący w uszy mróz i miliony przeszkód do pokonania to z pewnością coś co spotka Was podczas tej imprezy. Jeżeli zdecydowałeś się wziąć w niej udział można zaliczyć Cię do grona prawdziwych twardzieli, bo nie od dziś wiadomo, że Runmaggedon, a w szczególności ten zimowy wymaga niemałej odwagi, dużego samozaparcia oraz chęci pokonania własnych słabości. Jesteś z innego miasta i przyjechałeś specjalnie na RunmaggedonWarszawa może Cię zaskoczyć, dlatego skorzystaj z pomocy Ele Taxi i dostań się na start komfortową taksówką w przystępnej cenie.

Ele Taxi Warszawa jest zawsze tam, gdzie dzieją się rzeczy nietuzinkowe. Zimowy Runmaggedon Warszawa z pewnością zaliczany jest do takich przedsięwzięć, więc jeżeli zamierzasz w nim uczestniczyć udaj się na start razem z Ele Taxi. Świadczymy wysokiej klasy przewozy, by przemierzanie Warszawy stało się przyjemnością. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz flotę, która jest w stanie sprostać wszelkim potrzebom naszych klientów. Przejazd z Ele Taxi to zawsze gwarancja dobrego stosunku jakości do ceny.

Szykując się do Zimowego Runmageddonu Warszawa, warto abyś pamiętał o tym numerze – 22 811 11 11 . Zadzwoń kiedy będziesz tego potrzebował, a Ele Taxi dowiezie Cię prosto na linię startową. Co więcej, nasza aplikacja do zamawiania TAXI POLSKA to rozwiązanie dla tych, którzy ponad miarę cenią sobie wykorzystanie nowych technologii w codziennym życiu.