46. urodziny Fiata 126p

Kultowy maluch, pogromca polskich i nie tylko dróg obchodzi w tym roku swoje czterdzieste szóste urodziny. Każdy z nas, chociaż raz w życiu miał okazję przejechać się tym wyjątkowym samochodem, a jeżeli u Ciebie to wspomnienie wywołuje również szereg pozytywnych emocji Ele Taxi Warszawa z dumą prezentuje wydarzenie, na którym nie może Cię zabraknąć. Już ósmego czerwca w warszawskim Automobiklubie odbędzie się VI zlot miłośników fiata 126p. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć najlepsze odmiany kultowego modelu na przestrzeni lat. Jeżeli interesują Cię takie atrakcje w Warszawie, daj znać Ele Taxi Warszawa chętnie wybierze się tam razem z Tobą!

Podróżuj po Warszawie z najlepszą korporacją taksówkarską w mieście

Korporacja Ele Taxi Warszawa już dawno została okrzyknięta liderem przejazdów po Warszawie. Na czym polega nasz fenomen? Przede wszystkim w indywidualnym podejściu do każdego z przejazdów. Oferujemy przejazd nowoczesnymi, wygodnymi samochodami, podczas których nasi kierowcy zadbają o dobrą atmosferę. Co więcej, idealnie dopasowujemy się do Twoich potrzeb. W naszej flocie znajdują się samochody nawet ośmioosobowe, a do tego oferujemy również taksówki bagażowe.

Wybierz Ele Taxi i sprawdź jak dojechać w nowoczesnym stylu

Co to znaczy w nowoczesnym stylu? Korzystając z nowoczesnej aplikacji Taxi Polska, która pomoże zamówić Ci przejazd w mniej niż minutę. Zainstaluj ją na swoim telefonie i miej pewność korzystania z usług na miarę XXI wieku i ciesz się nieograniczoną dostępnością we wszystkich największych miastach w Polsce.