Dzień Rodziny, czyli Family Day z FamilyLab

Weekend pełen rodzinnych wrażeń, Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca w jednym. Czy to możliwe? Oczywiście, jeśli tylko Ty i Twoja rodzina weźmiecie udział w Dniu Rodziny, czyli Family Day z FamilyLab na ulicy Brackiej w Warszawie. Drugi, czerwcowy weekend staje się prawdziwym świętem całej rodziny w mieście. FamilyLab to ciekawe zajęcia edukacyjne dla całej rodziny. Jeżeli chcecie spędzić ze sobą ciekawy, wartościowy weekend ciężko o lepszą atrakcję w mieście. Rezerwujcie swój czas, bo tego typu atrakcje w Warszawie nie zdarzają się często. Nie musicie się również martwić jak dojechać na Bracką – Ele Taxi Warszawa chętnie zawiezie Was tam z każdego, nawet najodleglejszego zakątka miasta.

Ele Taxi Warszawa stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo oraz wygodę

Ele Taxi Warszawa, jako lider przejazdów po mieście dołoży wszelkich starań, aby Twoje podróże przebiegały zawsze tak jak należy. Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo naszych pasażerów, dlatego dysponujemy jedynie doskonałej jakości samochodami oraz zatrudniamy doświadczonych kierowców. Zadzwoń do nas, kiedy będziesz chciał się wybrać na FamilyLab z całą swoją rodziną, a podstawimy samochód, który spełni wszelkie Wasze wymagania

Ele Taxi Warszawa to również lider rozwiązań nowoczesnych

Co to oznacza, że jesteśmy korporacją nowoczesną? Posiadamy funkcjonalną aplikację mobilną Taxi Polska, dzięki której zamawianie taksówki trawa zaledwie kilkanaście sekund. Zainstaluj ją na swoim telefonie i ciesz się wysokiej jakości przejazdami, gdzie tylko się znajdziesz.