Maratony Rowerowe Lang Team: Warszawa

Chyba każdy z nas uwielbia rodzinne soboty spędzone na rowerze. To wyjątkowo zdrowy sposób na rekreacje, a do tego daje szansę na poznanie miasta, od której nie znaliśmy go do tej pory. Dla wszystkich miłośników rowerowych wycieczek Ele Taxi ma przyjemność zaprezentować coś naprawdę extra! To Maraton Rowerowy Lang Team, który odbędzie się już ósmego czerwca na warszawskim Wilanowie. Zastanawiasz się jak dostać tam się ze swoim rowerem? Nie obawiaj się, Ele Taxi Warszawa z przyjemnością zabierze tam Ciebie, Twoją rodzinę i wasz sprzęt.

Przemierzaj miasto zawsze wygodnie

Ele Taxi Warszawa to niekwestionowany lider przejazdów po mieście. Na czym polega nasza siła? Przede wszystkim jesteśmy zawsze wszędzie tam, gdzie znajdziesz największe atrakcje w Warszawie. Po drugie nasi kierowcy zawsze dokładnie wiedzą jak dojechać w najbardziej odległe zakamarki miasta, a do tego wszystkiego dysponujemy obszerną flotą nowoczesnych pojazdów różnej wielkości. Jeżeli zależy Ci na współpracy z najlepszymi w mieście trafiłeś pod dobry adres!

Ele Taxi Warszawa to nowoczesne taksówka, którą zamówisz również przez internet

Czy można sobie wyobrazić dzisiejsze życie bez internetu? Oczywiście, że nie, a Ele Taxi Warszawa doskonale rozumie te potrzebę. Aby jeszcze bardziej umilić życie naszym klientom, powstała funkcjonalna aplikacja Taxi Polska. Dzięki niej zamawianie przejazdu trwa zaledwie kilkanaście sekund, a Ty na bieżąco możesz śledzić zmianę położenia zamówionego samochodu. Nie czekaj i zacznij ułatwiać sobie życie już dziś!