Enea Ironman 5150 Warsaw

Już 16 czerwca Warszawa zamieni się w stolicę wszystkich ludzi z żelaza. Co to znaczy? A to, że rusza wyścig Enea Ironman 5150 Warsaw. Wielkie ściganie, krew, pot i łzy, a do tego solidna dawka sportu i radości w pokonywanych kilometrach przy użyciu siły nóg, rąk, na lądzie, w wodzie i na rowerze. Interesujesz się triathlonem? Nie może Cię tam zabraknąć. Takie atrakcje w Warszawie zdarzają się raz na rok, dlatego dzwoń po Ele Taxi Warszawa i wybierz się z nami na wielkie potyczki triatlonowe w samym sercu miasta.

Ele Taxi Warszawa to gwarancja zadowolenia oraz wysokiej jakości usług

Już od bardzo dawna Ele Taxi może poszczycić się tytułem najlepszej korporacji taksówkarskiej w mieście. W czym ukryty został nasz sekret? W doskonałej jakości samochodach oraz wykwalifikowanych kierowcach, który znają miasto lepiej niż własną kieszeń. Jeżeli jesteś w Warszawie po raz pierwszy i zastanawiasz się jak dojechać w konkretne miejsce, zaufaj nam. Szczególnie dbamy, aby nasze podróże nie narażały Cię na dodatkowe koszta oraz celnie trafiamy pod każdy adres.

Ele Taxi Warszawa korzysta również z rozwiązań nowoczesnych

Jesteśmy najnowocześniejszą firmą oferującą przejazdy w całym mieście. Oprócz tego, że posiadamy flotę nowoczesnych aut, to jeszcze zamówienie naszej taksówki zajmuje mniej niż minutę. Wystarczy, że zainstalujesz szybką i funkcjonalną aplikację Taxi Polska. Co więcej, aplikacja umożliwia Ci stałe monitorowanie położenia samochodu oraz kontrolowanie trasy przejazdu. Gotowe? Widzimy się w samochodzie!