Artur Andrus – recital kabaretowy w Teatrze Ateneum

Śmiało można stwierdzić, że Artur Andrus to prawdziwy człowiek orkiestra bawiący Polaków od pokoleń. Oprócz tego, że jest świetnym satyrykiem, artystą kabaretowym oraz felietonistą to jeszcze zadziwiająco dobrze śpiewa. Jego występy to zawsze interesująca mieszanka błyskotliwych tekstów oraz podkreślających ich wydźwięk melodii. Rzadko kiedy atrakcje w Warszawie proponują takie niebywałe wydarzenie jakim jest recital Artura Andrusa w Teatrze Ateneum na warszawskim Powiślu. Zastanawiasz się dlaczego warto się tam wybrać? Dlatego, że to po pierwsze dobry pomysł na kulturalną rozrywkę oraz szansa na subtelne i niezobowiązujące spotkanie z prawdziwą sztuką.

Czy zostałeś skutecznie zachęcony do skorzystania z tej propozycji? Jeżeli tak, to nie koniec niespodzianek, ponieważ Taxi Polska przygotowało coś co idealnie dopełni wieczór w towarzystwie niewybrednego żartu i ciekawych kompozycji muzycznych. Ele Taxi Warszawa chętnie zawiezie Cię do teatru Ateneum, a po zakończonym recitalu bezpiecznie i komfortowo odwiezie Cię z powrotem do domu. Ele Taxi dysponuje szeroką flotą nowoczesnych samochodów oraz kadrą doświadczonych kierowców, którzy uczynią Twój przejazd niezwykle przyjemnym sposobem na przemierzanie Warszawy.

Dodatkowo, abyś nie musiał martwić się i stresować rozmowami telefonicznymi z dyspozytorem powstała nowoczesna oraz funkcjonalna aplikacja do zamawiania taxi Taxi Polska. Wystarczy zaledwie kilka małych ruchów palcem po ekranie Twojego telefonu, a samochód będzie już w drodze, by zawieźć Cię do warszawskiego Teatru Ateneum na wieczór pełen błyskotliwego żartu z Arturem Andrusem.