Luxtorpeda – Progresja Music Zone

Koncert zespołu Luxtorpeda można uznać za prawdzie święto muzyczne. A już 3 marca 2019 roku takie święto będzie miało miejsce w klubie Progresja Music Zone na warszawskiej Woli. Czy jesteś już szczęśliwym posiadaczem biletu na to wydarzenie? Jeżeli jeszcze nie to zastanów się nad jego kupnem bardzo poważnie, ponieważ takie okazje rozchodzą się w mgnieniu oka.

Luxtorpeda zadebiutowała albumem w 2011 roku, który był hybrydą brzmień rockowo-punkowo-garażowych, więc ich kompozycje potrafią zjednać wszystkich fanów tych nurtów. Warstwa muzyczna piosenek idealnie współgra z bezkompromisowymi tekstami, które dotykają wszelkich aspektów życia w nietuzinkowy sposób. Jeżeli przekonałeś się, że ten marcowy wieczór powinieneś spędzić w warszawskiej Progresji pomyśl o najlepszym transporcie na to wydarzenie.

Ele Taxi Warszawa zawiezie Cię wszędzie tak gdzie dzieje się coś ważnego. Atrakcje w Warszawie nie mogą obejść się bez naszej obecności. Często słyszymy, że nasze pojazdy to najlepsze taksówki w Warszawie, ponieważ oferujemy szeroki zakres usług najwyższej jakość zawsze kiedy nasi klienci potrzebują tego najbardziej. Co więcej, aby być jeszcze bliżej potrzeb naszych klientów powstała specjalna aplikacja do zamawiania taxi Taxi Polska. Dzięki niej bez problemu możesz zamówić przejazd i na bieżąco monitorować położenie swojego samochodu. Z tego właśnie powodu, jeżeli masz zamiar świetnie bawić się na koncercie Luxtorpedy, pobierz apkę na swój smartfon już dziś i oczekuj na prawdziwe święto muzyki. Ten wieczór nie może odbyć się bez naszego udziału!