ATMASFERA – Andrzej Piaseczny w Warszawie

Andrzej Piasek Piaseczny to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystów. Piasek jest zdobywcą wielu topowych nagród oraz autorem piosenek, które nucą pokolenia. Już 19 maja 2019 roku artysta zaprezentuje się na warszawskiej Hali Torwar, gdzie będziemy mieli okazje wysłuchać wszystkich jego największych hitów. Co więcej, jego koncert jest połączony z bardzo ważnym wydarzeniem Państwowej Straży Pożarnej pod nazwą „Numery Twoich przyjaciół 998 – 112”, więc jeżeli chcecie spędzić miło czas i przy okazji dowiedzieć się czegoś ciekawego wydarzenie jest idealną propozycją dla Was. Zapisz sobie najlepszy numer taksówki i zadzwoń po Ele Taxi Warszawa. Ciesz się wyjątkową chwilą w gronie najbliższych razem z nami

Jak dojechać na koncert wygodnie i bez przeszkód

Skorzystanie z naszych usług to gwarancja dotarcia na miejsce tanio, szybko i bez większych przeszkód. Korzystamy z nowoczesnej floty samochodów oraz współpracujemy jedynie z doświadczonymi kierowcami, dla których podróżowanie po Warszawie jest największą przyjemnością i pasją. Co więcej, dopasowuje się do wszelkich potrzeb użytkowników. Jesteśmy taxi przez internet, które zaoszczędzi Twój czas i zadba o Twój komfort już zanim wsiądziesz do samochodu.

Wybierz lidera nowoczesnych rozwiązań

Jesteśmy liderem nowoczesnych rozwiązań, a potwierdzeniem tego jestem wielofunkcyjna aplikacja Taxi Polska. Zainstaluj ją na swoim telefonie i zamawiaj swój przejazd w mniej niż minutę. Gotowe? To jedziemy na Torwar, by zabawić się w rytm największych hitów Piaska!