Doktor Dolittle i jego zwierzęta w Teatrze Capitol

Czy Ty również jako dziecko uwielbiałeś opowieść o szalonym doktorze, który z miłości do zwierząt nauczyła się ich języka? Tak? Dobrze się składa, dlatego, że Teatr Capitol przygotował coś specjalnie dla Ciebie i Twojej Pociechy. Spektakl „Doktor Dolittle i jego zwierzęta” to muzyczna opowieść, która zabierze Was to magicznego świata zwierząt i przypomni Wam o perypetiach nietypowego lekarza. Spektakl odbędzie się już 16 maja 2019 roku i jest idealną propozycja na rodzinny poranek w teatrze. Masz ochotę się tam wybrać razem ze swoją pociechą? Świetnie się składa, bo Ele Taxi Warszawa to taksówka dostosowana do potrzeb całej rodziny.

Podróżuj z dzieckiem bezpiecznie

Ele Taxi Warszawa dba o komfort i bezpieczeństwo podróżników w każdym wieku. Posiadamy szeroki zakres usług, korzystamy z komfortowych samochodów oraz Ele Taxi to bezpieczna taksówka z fotelikiem. Poformuj nas o nietypowych potrzebach, jak np. fotelik, a my wyślemy samochód, który spełni wszelkie Twoje oczekiwania. Koszt taksówki zazwyczaj pozostanie bez zmian, a Ty będziesz mógł cieszyć się bezpiecznym oraz niezwykle wygodnym przemierzaniem miasta.

Taksówka XXI wieku

Jesteśmy firmą, która rozumie potrzeby współczesnego klienta, dlatego powstała nowoczesna aplikacja Taxi Polska. Dzięki niej zamawianie przejazdu zajmuje dosłownie chwilę, na Ty możesz cały czas kontrolować położenie Twojego samochodu i czas dotarcia na miejsce. Pobierz ją, kup bilety na spektakl i ciesz się wyjątkowym dniem w gronie rodziny już 16 maja w warszawskim Teatrze Capitol.