Glen Hansard w Warszawie

Glen Hansard to założyciel i podstawowy członek legendarnej grupy The Frames, która już za rok będzie obchodziła trzydziestolecie swojego istnienia. Szukasz sposobu na ciekawe spędzenie wieczoru w Warszawie? Interesujesz się wyjątkową muzyką i lubisz nietuzinkowe koncerty? Świetnie, Ele Taxi Warszawa pragnie z przyjemnością zaprosić Cię na wyjątkowy koncert, który odbędzie się już 13 maja 2019 roku w stołecznym klubie Palladium. Zapisz sobie nasz numer taksówki i zadzwoń, a my sprawimy, że ten wieczór będzie idealny od momentu opuszczenia mieszania do samego powrotu.

Co zrobić, aby wyjazd na koncert stał się czystą przyjemnością?

Skorzystać z usług najwyższej jakości! Ele Taxi Warszawa to korporacja, która cieszy się zaufaniem warszawiaków od lat. Oferujemy wysokiej jakości przejazdy oraz jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Co więcej, Ele Taxi to również nowoczesne taxi przez internet. Odwiedź naszą stronę bądź pobierz nowoczesną aplikację i zobacz jak wyglądają przejazdy po mieście na miarę XXI wieku.

Dlaczego aplikacja Taxi Polska to sposób na najszybsze przemierzanie miasta?

Aplikacja Taxi Polska to nowoczesne, funkcjonalne narzędzie, które pozwoli zamówić Ci przejazd w zaledwie kilkadziesiąt sekund. Pobierz ją na swój smartphone i miej wszystko pod kontrolą. Dzięki niej dowiesz się za ile dokładnie będzie Twoja taksówka oraz ile czasu potrzebujesz na dotarcie do celu. Zaufaj liderowi i spraw, że Twoje wyjście na koncert legendarnego muzyka stanie się niezapomnianym wieczorem od momentu opuszczenia mieszkania do samego powrotu.