Bastille – koncert w Polsce

Fani grupy Bastille z pewnością szykują się już powoli na wielkie wydarzenie, jakim jest koncert w Polsce. Już 19 lutego 2019 roku można wziąć udział w niezwykłym muzycznym show łączącym w sobie elementy alternatywnego rocka i synthpopu, tej brytyjskiej, stosunkowo młodej formacji. Zdecydowanie – to wydarzenie, którego nie wolno przegapić!

Bastille – koncert brytyjskiej grupy w Polsce

Aby wziąć udział w koncercie, warto dużo wcześniej wykupić wejściowki i pojawić się 19 lutego o 20:00 w Hali Torwar. To miejsce o tej godzinie będzie wypełnione po brzegi fanami muzyki alternatywnej, dlatego warto wyruszyć z domu odpowiednio wcześnie i dobrze zaplanować trasę podróży. Im lepiej się przygotujesz do koncertu, tym mniej będzie w stanie Cię zaskoczyć! Zamiast korzystać z niewygodnych środków komunikacji miejskiej, czy liczyć na przysługi kolegów, dobrze jest zamówić Ele Taxi Warszawa, byś zdążył na czas na koncert i nie musiał kluczyć wokół Torwaru szukając miejsca do zaparkowania.

Powrót do domu

Odpowiedzialnie jest także zaplanować sobie bezpieczny powrót do domu. Zainstaluj aplikację do zamawiania taxi Taxi Polska w swoim smartfonie, byś nie musiał martwić się jak wrócić z koncertu. Wydarzenie zakończy się w późnych godzinach nocnych, kiedy to lepiej unikać rzadko jeżdżących, nie zawsze bezpośrednich kursów komunikacji miejskiej. Bezpieczna taksówka będzie na Ciebie czekała pod Torwarem, gdy zmęczysz się już głośnym wydarzeniem. Aplikacja do zamawiania taxi jest świetna, gdy planujesz powrót z głośnego miejsca. Nie musisz wtedy szukać ustronnego pomieszczenia, by w spokoju zadzwonić na taxi, wystarczy wstukać komendę w telefonie.